Povezane vesti
Prva doza vakcine smanjuje rizike COVID-a 19
Danas 23.02.2021
Podaci dve odvojene studije u Ujedinjenom Kraljevstvu pokazuju da je i prva doza vakcine protiv COVID-a 19 efikasna u sprečavanju prenosa bolesti i hospitalizacije. Podaci dve odvojene studije provedene u Engleskoj i Škotskoj, pokazuju da su vakcine… »
Studije: I prva doza vakcine smanjuje rizik od COVID-19
Slobodna Evropa 23.02.2021
Podaci dvije odvojene studije objavljene u ponedjeljak u Velikoj Britaniji pokazuju da je i prva doza vakcine protiv COVID-19 efikasna u smanjenju prenosa bolesti i hospitalizacije. Analiza Javnog zdravstva Engleske pokazala je da vakcina kompanije… »
Studije: Čak i prva doza vakcine smanjuje rizike COVID-a 19
Al Jazeera 23.02.2021
Podaci dvije odvojene studije u Ujedinjenom Kraljevstvu pokazuju da je i prva doza vakcine protiv COVID-a 19 efikasna u sprečavanju prenosa bolesti i hospitalizacije. Podaci dvije odvojene studije provedene u Ujedinjenom Kraljevstvu, jedna u Engleskoj a… »
Vesti dana »
U jednom delu zemlje magla, u drugom sunce: Temperatura do 20 stepeni, u predelima sa maglom dosta hladnije
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane
Veljko Paunović: „Podatak da se u novembru dešavaju dobre stvari za Srbiju, da stavimo i taj miligram nade i podrške od svih…“
Danas pre 9 satijoš 5 povezanih
Ministarstvo finansija predstavlja makroekonomski model za penzijski sistem
RTV pre 41 minutajoš 1 povezana
Porodila se Anja Mit! Glumica objavila emotivnu fotografiju iz porodilišta i otkrile ime sina (foto)
Kurir pre 6 satijoš 1 povezana




