Povezane vesti

Marko i Luna RATUJU! Trudnica se ne smiruju čak i PROVOCIRA!

Marko i Luna RATUJU! Trudnica se ne smiruju čak i PROVOCIRA!

Svet & Skandal 23.02.2021
Luna Đogani i Marko Miljković već neko vreme ratuju, i to oko Markovih čarapa. Iako Marko trudnici sve udovoljava, ovo nije mogao da joj oprosti i javno se požalio na problem sa ženom! – Imam ženu koja mi krade čarape. Za proteklih šest meseci… »
"Luna, ne možemo više ovako": Marko se javno obratio trudnoj verenici zbog onoga što mu radi već mesecima

"Luna, ne možemo više ovako": Marko se javno obratio trudnoj verenici zbog onoga što mu radi već mesecima

Blic 23.02.2021
Marko Miljković javno se obratio svojoj trudnoj verenici Luni Đogani, sa molbom da mu, kako je naveo, više ne krade čarape. - Pažnja, pažnja. Imam ženu koja mi krade čarape. Za proteklih šest meseci ukrala mi je između 50 i 60 pari čarapa, pa… »
Luna, ne možemo više ovako! Miljković mesecima ćutao, a sada se javno požalio! (foto)

Luna, ne možemo više ovako! Miljković mesecima ćutao, a sada se javno požalio! (foto)

Mondo 23.02.2021
Šest meseci mu se dešava ista stvar... Šest meseci mu se dešava ista stvar... Bovši učesnici "Zadruge", Luna Đogani i Marko Miljković uskoro će postati roditelji, a poznato je koliko on udovoljava trudnoj budućoj supruzi. Međutim, izgleda da… »
Luna, ne možemo više ovako: Marko Miljković optužio svoju trudnu verenicu na Instagramu, a komentari nisu prestajali da…

Luna, ne možemo više ovako: Marko Miljković optužio svoju trudnu verenicu na Instagramu, a komentari nisu prestajali da…

Alo 23.02.2021
Bivši rijaliti učesnici, Luna Đogani i Marko Miljković, redovno izveštavaju svoje pratioce na društvenim mrežama o svakom svom koraku. Marko Miljković obratio se javnosti i otkrio da ga Luna, njegova trudna verenica, krade. - Pažnja, pažnja… »

Vesti dana »