Povezane vesti
Državljanin Srbije izručen Crnoj Gori zbog ubistva
Nova 23.02.2021
Državljanin Srbije Kristian Gondi (43) koji je osumnjičen za teško ubistvo izručen je iz Srbije Crnoj Gori, saopštila je danas Uprava policije Crne Gore. Policija je potraživala Gondija po naredbi Osnovnog suda u Podgorici radi izdržavanja kazne zatvora… »
Državljanin Srbije Kristian Gondi izručen Crnoj Gori
N1 Info 23.02.2021
Srbija je Crnoj Gori izručila Kristiana Gondija, osuđenog u toj zemlji za teško ubistvo. Kako se navodi u saopštenju Uprave policije Crne Gore, Kristian Gondi (43) je tražen po naredbi Osnovnog suda u Podgorici radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju… »
Srbin brutalno ubio nemca u budvi: Izručen Crnoj Gori, telo u komadima bacio u more
Mondo 23.02.2021
Kristijan Gondi (43) je potraživan po naredbi Osnovnog suda u Podgorici radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju od 30 godina zbog krivičnog dela teško ubistvo. Kristijan Gondi (43) je potraživan po naredbi Osnovnog suda u Podgorici radi izdržavanja… »
Vesti dana »
"Potkradani smo od prvog minuta": Tanjga besan na sudiju posle poraza od Crvene zvezde
Mondo pre 4 satijoš 23 povezane
"(Skoro) savršen par": Brižit negirala da je Emanuela Makrona ošamarila zbog 30 godina mlađe glumice (video)
Kurir pre 4 satijoš 3 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





