Povezane vesti

Oterali ga jer su pričali da je mator, on im začepio usta: Suarez prozvao Barsu - "Samo je Mesi bio bolji od mene!"

Oterali ga jer su pričali da je mator, on im začepio usta: Suarez prozvao Barsu - "Samo je Mesi bio bolji od mene!"

Mondo 23.02.2021
Katalonci bi mogli da zažale, jer sada trese mreže kao od šale u dresu rivala... Katalonci bi mogli da zažale, jer sada trese mreže kao od šale u dresu rivala... Luis Suarez je prošlog leta otišao iz Barselone posle šest godina, a sada je… »
Luis suarez: ‘u Barseloni su mi rekli da sam star i da ne mogu da igram na najvišem nivou’

Luis suarez: ‘u Barseloni su mi rekli da sam star i da ne mogu da igram na najvišem nivou’

Hot sport 23.02.2021
Urugvajac je iskreno govorio o danima u Barseloni. Urugvajac je ostavio dubok trag u redovima ekipe koju sa klupe predvodi Ronald Kuman. U Barseloni to očigledno nisu znali da cene. Tokom letnjeg prelaznog roka, saopštili su Suarezu da ne računaju na… »
“U Barseloni su mi rekli da sam mator, zato sam otišao”

“U Barseloni su mi rekli da sam mator, zato sam otišao”

Nova 23.02.2021
Fudbaler Atletiko Madrida Luis Suarez rekao je da je otišao iz Barselone pošto su mu rekli da je suviše star i da neće moći da igra na visokom nivou. Urugvajac je posle šest godina napustio Barselonu, čiji je drugi najbolji strelac u istoriji sa… »
Suares: U Barsi mi rekli da sam star, da nisam za veliki tim

Suares: U Barsi mi rekli da sam star, da nisam za veliki tim

N1 Info 23.02.2021
Špic Atletika Luis Suares kao da i dalje ne može da prežali svoje ne tako lep rastanak sa Barselonom. Urugvajac ipak iz svega nalazi motivaciju da u Madridu pokaže upravi katalonskog kluba šta propušta. Od kako je došao u Atletiko, Suares je pravio… »
Suarez otvorio dušu: U Barseloni su mi rekli da sam star i da više ne mogu da igram na najvišem nivou

Suarez otvorio dušu: U Barseloni su mi rekli da sam star i da više ne mogu da igram na najvišem nivou

Mozzart sport 23.02.2021
"Bila je to odluka koju nisam mogao da sprečim. Osećao sam se kao da na mene više ne računaju, pa sam s ponosom rekao sebi da ću i dalje pokazivati koliko vredim", kaže Urugvajac. Luis Suarez je prvi put otvoreno govorio o detaljima svog rastanka sa… »

Vesti dana »