Povezane vesti

Miljana Kulić još jednom odbijena u krevetu! Dosadna si! (VIDEO)

Miljana Kulić još jednom odbijena u krevetu! Dosadna si! (VIDEO)

Svet plus 23.02.2021
Danijel Višić je samo hteo da spava ali njegova devojka je htela da je on poljubi, a onda je krenula rasprava. Miljana Kulić još jednom odbijena u krevetu! Dosadna si - poručio joj je Danijel. Nakon što je odbio da je poljubi, Miljana Kulić i… »
(Foto): Da li je moguće da je ovo uradila?! Danijel raskinuo sa Miljanom, ona mu iz besa uništila svu garderobu

(Foto): Da li je moguće da je ovo uradila?! Danijel raskinuo sa Miljanom, ona mu iz besa uništila svu garderobu

Blic 23.02.2021
Miljana Kulić je besna sedela u dvorištu nakon što je saznala da je Danijel Višić zadrugarima priznao da njih dvoje više nisu u emotivnom odnosu, te je rešila da mu se osveti. - Rekao si Đedoviću da nemaš devojku više, jesi rekao? - upitala je… »
Osveta kulićeve je surova! Dečko raskinuo sa njom, polila mu stvari, a Danijel izgoreo: Skakala je na mene, nisam joj dao…

Osveta kulićeve je surova! Dečko raskinuo sa njom, polila mu stvari, a Danijel izgoreo: Skakala je na mene, nisam joj dao…

Kurir 23.02.2021
Miljana Kulić sedela je u dvorištu i poslala Anu Bulatović i Marka Đedovića da pozovu Danijela Višića nakon što je saznala da je rekao da njih dvoje nisu više zajedno. Danijel je došao do Miljane, pa mu je ona postavila nekoliko pitanja, ali i… »
Miksi navalila na danijela, on je ponižava i odbija: Kulićeva besna! Ništa od intimne akcije sa novim dečkom! (video)

Miksi navalila na danijela, on je ponižava i odbija: Kulićeva besna! Ništa od intimne akcije sa novim dečkom! (video)

Kurir 23.02.2021
Miljana Kulić i Danijel Višić osamili su se u rehabilitaciji, pa joj je dečko zamerio ponašanje. Danijel je Miljani poručio da ne želi svađu, a ona mu dobacila da je sve vreme ponižava. "Ti si mene ponizio 10 puta. Da sam nesposobna, nespretna… »

Vesti dana »