Povezane vesti

Vujičić je novi senior Crvene zvezde: Veliki uspeh za mladog košarkaša!(video)

Vujičić je novi senior Crvene zvezde: Veliki uspeh za mladog košarkaša!(video)

Hot sport 23.02.2021
Milutin je debitovao u Novom Sadu! Talentovani bek i junior Crvene zvezde Milutin Vujičić, potpisao je početkom godine četvorogodišnji profesionalni ugovor sa crveno-belima, a početkom februara i zvanično je priključen seniorskom timu… »
Milutin Vujičić: Preko noći sam postao prvotimac, fenomenalan osećaj

Milutin Vujičić: Preko noći sam postao prvotimac, fenomenalan osećaj

Sportski žurnal 23.02.2021
- Ni na kraj pameti mi nije bilo da ću ovako da brzo da zaigram za prvi tim Zvezde. Vredno sam radio u juniorima i preko noći sam postao prvotimac - rekao je Vujičić. Mladi košarkaš Crvene zvezde Milutin Vujičić izjavio je da se nije nadao da će… »
Šansa mladima: Vujičić potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Šansa mladima: Vujičić potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Sportal blic 23.02.2021
Talentovani bek i junior Milutin Vujičić (19, 189 cm), koji je nedavno debitovao za seniorski tim potpisao je četvorogodišnji profesionalni ugovor sa crveno-belima. - Milutin Vujičić koji je rođen 8. marta 2002. u Podgorici, odrastao je u Foči… »
Talentovani Vujičić priključen prvom timu Zvezde

Talentovani Vujičić priključen prvom timu Zvezde

Nova 23.02.2021
Talentovani bek i junior Crvene zvezde, Milutin Vujičić, potpisao je četvorogodišnji profesionalni ugovor sa crveno-belima, a sada je i zvanično je priključen seniorskom timu. Vujičić je rođen 08. marta 2002. u Podgorici. Odrastao je u Foči, a… »
Milutin Vujičić je zvezdin novi talenat: Zvanično prebačen u prvi tim, a već ima osvojen trofej!

Milutin Vujičić je zvezdin novi talenat: Zvanično prebačen u prvi tim, a već ima osvojen trofej!

Mondo 23.02.2021
Tinejdžer je dobio dodatni podstrek posle igara u Novom Sadu. Tinejdžer je dobio dodatni podstrek posle igara u Novom Sadu. Crvena zvezda je dobila novog seniora! Milutin Vujičić je novi talenat beogradskih crveno-belih koji je potpisao profesionalni… »
Vujičić potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Vujičić potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Mozzart sport 23.02.2021
Posle debija za seniorski tim crveno-belih mladi bek postao profesionalac. Talentovani bek i junior Crvene zvezde Milutin Vujičić (19, 189 cm), koji je nedavno debitovao za seniorski tim potpisao je četvorogodišnji profesionalni ugovor sa… »

Vesti dana »