Povezane vesti

“Impresioniran sam, Kirios može da osvoji Vimbldon”

“Impresioniran sam, Kirios može da osvoji Vimbldon”

Vesti online 23.02.2021
Legendarni nemački teniser Boris Beker govorio je o kontroverznom Australijancu Niku Kiriosu. Njih dvojica su u prošlosti imali dosta rasprava i sukoba, naročito posle Adrija tura, kada je Nemac branio Novaka Đokovića od konstantnih napada Kiriosa… »
Beker: Kirjos me impresionirao, može da osvoji Vimbldon

Beker: Kirjos me impresionirao, može da osvoji Vimbldon

Mozzart sport 23.02.2021
"Nikov meč sa Dominkom Timom bio je među najboljim na Australijan openu" Dok se teniski svet i dalje, dva dana posle osvajanja devetog Australijan opena, klanja Novaku Đokoviću, Boris Beker pokušava da usmeri pažnju dela javnosti na Nika Kirjosa… »
Bivši trener Novaka Đokovića hvali nika kirjosa: Ima sve što je potrebno da osvoji Vimbldon

Bivši trener Novaka Đokovića hvali nika kirjosa: Ima sve što je potrebno da osvoji Vimbldon

Večernje novosti 23.02.2021
LEGENDARNI nemački teniser Boris Beker govorio je o kontroverznom Australijancu Niku Kirjosu. Nemački stručnjak imao je neslaganja sa Kirjosom posle Adria tura kada je od napada Australijanca branio Novaka Đokovića. ipak odlučio je da ga pohvali… »
Bivši Novakov trener pohvalio problematičnog australijanca: ‘On može da osvoji Vimbldon!’

Bivši Novakov trener pohvalio problematičnog australijanca: ‘On može da osvoji Vimbldon!’

Hot sport 23.02.2021
Nemačka teniska legenda i bivši Novakov trener Boris Beker, izneo je pohvale na račun Nika Kirjosa. Iako su imali burne rasprave nakon Adrija tura, Beker je izneo samo lepe reči za Kirjosa. Nemac navodi da je impresioniran Nikovim stavom na terenu… »

Vesti dana »