Povezane vesti

Zvanično! Španski veteran se vratio u Barselonu

Zvanično! Španski veteran se vratio u Barselonu

Hot sport 23.02.2021
Legendarni španski košarkaš Pau Gasol zvanično je novi igrač Barselone. Gasol se u Kataloniju vraća posle 20 godina, u klub u kojem je započeo karijeru i nastupao od 1998. do 2001. godine pre nego što je je otišao u NBA ligu. Bio je treći pik na… »
Gasol se posle 20 godina vratio u Barselonu

Gasol se posle 20 godina vratio u Barselonu

Vesti online 23.02.2021
Košarkaški klub Barselona saopštio je da se u ovaj klub posle 20 godina vratio Pau Gasol. Gasol je potpisao ugovor do kraja sezone. – Srećan sam što se vraćam u klub u kojem sam ponikao i uzbudjen zbog ove prilike. Nadam se da ču brzo doprineti… »
“Drama” sa srećnim krajem: Pau Gasol novi košarkaš Barselone

“Drama” sa srećnim krajem: Pau Gasol novi košarkaš Barselone

Nova 23.02.2021
Pau Gasol od danas je i zvanično novi košarkaš Barselone, potvrdili su Katalonci na svom zvaničnom sajtu, kao i sam Gasol na društvenim mrežama. “Veoma mi je drago da objavim da se vraćam kući i da ću uskoro ponovo biti deo Barseloninog… »
Bum! Mirotić više nije najveći transfer evropske košarke - legendarni Pau Gasol se vratio na "stari kontinent" i igraće za…

Bum! Mirotić više nije najveći transfer evropske košarke - legendarni Pau Gasol se vratio na "stari kontinent" i igraće za…

Sportal blic 23.02.2021
je novi igrač Barselone! Istinska legenda svetske košarke vraća se u Barselonu posle 20 godina, gde je započeo svoju bogatu karijeru. Gasol je potpisao ugovor do kraja tekuće sezone. - Srećan sam što se vraćam u klub u kojem sam ponikao i uzbuđen… »
Zvanično: Gasol se vratio u Barselonu!

Zvanično: Gasol se vratio u Barselonu!

Mozzart sport 23.02.2021
Košarkaška transfer bomba je aktivirana. Pau Gasol se vratio u Barselonu! Sada i zvanično! I igraće za Blaugranu do 30. juna ove godine. Ponovo će nositi dres katalonskog kluba posle čak 20 godina. Igrao je za ovaj tim od 1999. do 2001. godine, a… »
Zvanično je - Gasol je Barsin

Zvanično je - Gasol je Barsin

Sportske.net 23.02.2021
Barselona je i zvanično potvrdila ono o čemu se spekulisalo danima - Pau Gasol se vratio u svoj matični klub. Gasol se vraća u Barselonu posle 20 godina, pošto je za svoj katalonski klub igrao od 1998. do 2001. kada je započeo bogatu NBA karijeru… »
Sada je zvanično: Pukla bomba u Evroligi, Gasol se vratio u Barselonu!

Sada je zvanično: Pukla bomba u Evroligi, Gasol se vratio u Barselonu!

Večernje novosti 23.02.2021
DILEME više nema! Pau Gasol je novi košarkaš Barselone. Ovaj 40-godišnjak se vratio u redove katalonskog giganta posle 20 godina i nema sumnje da će predstavljati veliko pojačanje za tim Šarunasa Jasikevičijusa. Dres Barselone u prvom mandatu je… »

Vesti dana »