Повезане вести
Кинеска летелица „Тианвен-1“ ушла у Марсову орбиту
Данас 24.02.2021
Кинеска свемирска лелица „Тианвен-1“ ушла је у орбиту Марса 24. фебруара, где ће се задржати три месеца. По наводима Кинеске Националне свемирске службе ( ЦНСА) задатак летелице је да у наредних неколико месеци одреди место за… »
Кинески васионски брод ушао у орбиту Марса
Политика 24.02.2021
ПЕКИНГ - Кина је саопштила да је њен васионски брод Тианвен-1 данас ушао у орбиту Марса одакле ће, током наредних месеци одредити место за спуштање свог истраживачког ровера. Из кинеске Националне свемирске службе саопштено је… »
Нови брод у орбити Марса: Кинески Тианвен-1 на корак до циља
Нова 24.02.2021
Кина је данас саопштила да је њена свемирска летелица Тианвен-1 ушла у привремену орбиту око Марса, па да се очекује да ц́е ровер слетети на Црвену планету у наредним месецима. Кинеска национална свемирска управа саопштила је да… »
Кинеска летјелица ушла у орбиту Марса
Слободна Европа 24.02.2021
Кина је 24. фебруара саопштила да је њена свемирска летјелица Тианвен-1 ушла у орбиту Марса одакле ће, током наредних мјесеци, одредити мјесто за приземљење истраживачког возила на планету. Из кинеске Националне свемирске… »
Вести дана »
Вучић: Разговори са ЕУ о РЕМ били понижавајући, Србија пристајала на глупости
Цензоловка пре 1 сатјош 29 повезаних
уживо РАТ У УКРАЈИНИ Зеленски: Главна безбедносна гаранција била би координисани војни одговор савезника
Еуроневс пре 6 минутајош 34 повезане
Студенти у блокади објавили где ће се све прикупљати потписи 28. децембра: Укупно 89 градова широм Србије
Машина пре 1 сатјош 17 повезаних






