Povezane vesti

Đilas: NBS je nezavisna, šalje kontrolu zbog neistina u tabloidima

Đilas: NBS je nezavisna, šalje kontrolu zbog neistina u tabloidima

Dnevnik 24.02.2021
BEOGRAD: Lider Stranke slobode i pravde (S SP) Dragan Đilas uputio je danas dopis guvernerki Jorgovanki Tabaković u kojem optužuje Narodnu banku Srbije (NBS)da nije nezavisna u svom radu, jer je, kako kaže, reagujući na neistine iz tabloida da on ne… »
Tabaković izdala nalog za kontrolu Đilasove kompanije

Tabaković izdala nalog za kontrolu Đilasove kompanije

Nova 24.02.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas naveo je da je guverner NBS Jorgovanka Tabaković izdala nalog za kontrolu njegove kompanije Multikom Group. I to, kako je naveo, neposredno nakon višednevne hajke na njega i kompaniju "od strane tabloida… »
Dragan Đilas uputio dopis Jorgovanki Tabaković: Umesto što me progonite i kršite zakon radite svoj posao

Dragan Đilas uputio dopis Jorgovanki Tabaković: Umesto što me progonite i kršite zakon radite svoj posao

Glas Šumadije 24.02.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas uputio je dopis guvernerki Narodne banke Srbije (NBS) Jorgovanki Tabaković, navodeći da je to učinio kako bi ostao pisani trag da je ona prekršila zakon i nezavisnost institucije koju predvodi i… »
Đilas uputio dopis Tabaković: Umesto što me progonite i kršite zakon radite svoj posao

Đilas uputio dopis Tabaković: Umesto što me progonite i kršite zakon radite svoj posao

Danas 24.02.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas uputio je dopis guvernerki Narodne banke Srbije (NBS) Jorgovanki Tabaković, navodeći da je to učinio kako bi ostao pisani trag da je ona prekršila zakon i nezavisnost institucije koju predvodi i… »
Đilas u dopisu Tabaković: Niste nezavisni u radu, bavite se progonom protivnika

Đilas u dopisu Tabaković: Niste nezavisni u radu, bavite se progonom protivnika

N1 Info 24.02.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas naveo je da je guverner NBS Jorgovanka Tabaković izdala nalog za kontrolu njegove kompanije Multikom Group. I to, kako je naveo, "neposredno nakon višednevne hajke na mene i kompaniju od strane tabloida… »

Vesti dana »