Povezane vesti

Dušica Garbovic se pohvalila najvećim BAKŠIŠOM!

Dušica Garbovic se pohvalila najvećim BAKŠIŠOM!

Svet & Skandal 24.02.2021
Pevačica Dušica Grabović podelila je javno kolike je najveće bakšiše dobila, a dotakla se i učesnika rijalitija, pa rekla ko su joj se najviše dopada od muškaraca u „Zadruzi” Kaže da joj tokom nastupa fanovi poklanjali svašta, a da je… »
Poslednji bakšiš mi je 20.000 € i to u Srbiji! Pevačica otkrila koliko je zarađivala na slavljima: Gosti mi daju…

Poslednji bakšiš mi je 20.000 € i to u Srbiji! Pevačica otkrila koliko je zarađivala na slavljima: Gosti mi daju…

Kurir 24.02.2021
Pevačica Dušica Grabović komentarisala je aktuelne zadrugare, te je tom prilikom otkrila koja tri aktuelna ukućana Bele kuće su joj najbolji frajeri. - Alen, Tomović i Kristijan. Tomovića i Alena poznajem. Alena sam sretala u klubovima, ćao za… »
Uzela sam 20.000 € bakšiša i to u Srbiji: Pevačici gosti daju satove i ključeve, a ona otkrila šta radi sa njima

Uzela sam 20.000 € bakšiša i to u Srbiji: Pevačici gosti daju satove i ključeve, a ona otkrila šta radi sa njima

Mondo 24.02.2021
Ističe da je široke ruke i "žena džek". Ističe da je široke ruke i "žena džek". Pevačica Dušica Grabović komentarisala je aktuelne zadrugare, te je istakala da su joj Alen Hadrović, Vladimir Tomović i Kristijan Golubović najbolji frajeri, a… »

Vesti dana »