Povezane vesti

Zvezda filma o Jasenovcu: Biljana Čekić ustaje pre petlova i pomaže oko stoke!

Zvezda filma o Jasenovcu: Biljana Čekić ustaje pre petlova i pomaže oko stoke!

Svet plus 24.02.2021
Zvezda filma o Jasenovcu Biljana Čekić kaže da kod njih nema žurki i da je tako navikla! Ona ustaje pre petlova i posle škole pomaže oko stoke. Tako vam se ovde živi, nije vam ovo Beograd... Biljana Čekić je rasplakala čitavu naciju u istorijski… »
Otac male Dare iz Jasenovca: Moje dete nije socijalni slučaj

Otac male Dare iz Jasenovca: Moje dete nije socijalni slučaj

Nova 24.02.2021
Društvenim mrežama proširila se objava žene po imenu Ljiljana Garača, koja je pokrenula humanitarnu akciju u želji da sakupi novac kojim bi pomogla porodici devojčice Biljane Čekić, sada naširoko poznatoj po glavnoj ulozi u filmu Dara iz… »
Biljana, njen brat i sestra su jedina deca u selu u kojem žive! Filmska Dara uživo u programu rastužila sve odgovorom o…

Biljana, njen brat i sestra su jedina deca u selu u kojem žive! Filmska Dara uživo u programu rastužila sve odgovorom o…

Kurir 24.02.2021
Biljana Čekić osvojila je publiku glavnom ulogom u filmu " Dara iz Jasenovca", koji je potresao čitav region i šire. Od emotivanja ne prestaje da se priča o strašnim detaljima iz filma, kao ni o životima junaka, a posebno o malom Biljani. Ona je… »
Popularnu “Daru iz Jasenovca” majka napustila, a Biljanu, brata i sestru odgaja samohrani otac Radovan!

Popularnu “Daru iz Jasenovca” majka napustila, a Biljanu, brata i sestru odgaja samohrani otac Radovan!

Vesti online 24.02.2021
Biljana Čekić, zvezda filma “Dara iz Jasenovca”, ima jednako potresnu sudbinu kao i njena junakinja. Devojčicu koja živi u selu Sreflije, deset kilometara od Kozarske Dubice, odgaja zajedno s bratom i starijom sestrom samohrani otac Radovan… »
Glumicu koja igra malu Daru je majka napustila pre 6 godina, odgaja je samohrani otac: "Radim i dan i noć... Teško se živi"

Glumicu koja igra malu Daru je majka napustila pre 6 godina, odgaja je samohrani otac: "Radim i dan i noć... Teško se živi"

Blic 24.02.2021
Biljanu Čekić, trinaestogodišnju devojčicu koja je oduševila region ulogom Dare u filmu "Dara iz Jasenovca", majka je napustila pre 6 godina, te se o njoj, starijem bratu i sestri stara otac Radovan. - Sam se brinem o deci. To je istina. Borim se… »

Vesti dana »