Povezane vesti

Momirović o snimku na kojem viče na radnike: Znao sam da budem i oštriji

Momirović o snimku na kojem viče na radnike: Znao sam da budem i oštriji

Radio 021 24.02.2021
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović rekao je za RTS, povodom snimka na kojem viče na radnike i direktore na obilaznici kod Beograda da je "znao da bude i oštriji dok je radio u privatnom sektoru" i da neće… »
Momirović: Možemo da pričamo o načinu komunikacije, ali prioritet je da se svi rokovi ispune

Momirović: Možemo da pričamo o načinu komunikacije, ali prioritet je da se svi rokovi ispune

RTS 24.02.2021
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović kaže za RTS da nije ni u privatnom sektoru, sa svojim novcem, dozvoljavao da izvođači postavljaju rokove i vode svoju politiku investiranja i poslovanja, pa naročito ne želi… »
Momirović o kritici nakon snimka: Znao sam da budem oštriji

Momirović o kritici nakon snimka: Znao sam da budem oštriji

Nova 24.02.2021
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović rekao je večeras za RTS, povodom snimka na kome viče na radnike i direktore na obilaznici kod Beograda da je "znao da bude i oštriji dok je radio u privatnom sektoru" i da neće… »
Momirović o snimku na kom viče na radnike: Znao sam da budem i oštriji

Momirović o snimku na kom viče na radnike: Znao sam da budem i oštriji

N1 Info 24.02.2021
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović rekao je za RTS, povodom snimka na kome viče na radnike i direktore na obilaznici kod Beograda da je "znao da bude i oštriji dok je radio u privatnom sektoru", i da neće… »
Licemerna kampanja medija protiv ministra Momirovića: Gde su bili kada je Đilas psovao studente? (video)

Licemerna kampanja medija protiv ministra Momirovića: Gde su bili kada je Đilas psovao studente? (video)

Srbija danas 24.02.2021
Besomučna kampanja protiv ministra Momirovića se ovoga puta odigrala veoma licemerno. Ministar saobraćaja, građevine i infrastrukture Tomislav Momirović pre dva dana otišao je u vanredni obilazak radova kod tunela Lipak, na obilaznici oko Beograda… »
Brnabić o ponašanju Momirovića: Videla sam emocije, želi da se radovi završe

Brnabić o ponašanju Momirovića: Videla sam emocije, želi da se radovi završe

N1 Info 24.02.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da je u ponašanju ministra infrastrukture Tomislava Momirovića prema radnicima prilikom obilaska radova na izgradnji obilaznice oko Beograda videla emociju, brigu i želju da radovi u tom delu budu završeni u… »
Brnabić o Momirovićevom kritikovanju radnika pred kamerama: To je emocija, njemu je stalo

Brnabić o Momirovićevom kritikovanju radnika pred kamerama: To je emocija, njemu je stalo

Radio 021 24.02.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je u ponašanju ministra infrastrukture Tomislava Momirovića prema radnicima prilikom obilaska radova na izgradnji obilaznice oko Beograda videla emociju, brigu i želju da radovi u tom delu budu završeni u… »
Zamerke Momirovića na račun radnika demagoške i tendenciozne

Zamerke Momirovića na račun radnika demagoške i tendenciozne

Danas 24.02.2021
Oštar ton ministra građevinarstva upućen saradnicima i radnicima na obilaznici oko Beograda izazvao burne reakcije javnosti Oštre zamerke koje je juče na račun zaposlenih na izgradnji obilaznice oko Beograda, tokom obilaska tog gradilišta, izneo… »
Brnabić o psovkama Tome Mone: To je emocija

Brnabić o psovkama Tome Mone: To je emocija

Nova 24.02.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je u ponašanju ministra infrastrukture Tomislava Momirovića prema radnicima prilikom obilaska radova na izgradnji obilaznice oko Beograda videla emociju, brigu i želju da radovi u tom delu budu završeni u… »
Toma Mona, ministar Praziluković, psuje radnike i dežurnog referenta za iživljavanje Zorana Drobnjaka

Toma Mona, ministar Praziluković, psuje radnike i dežurnog referenta za iživljavanje Zorana Drobnjaka

Luftika 24.02.2021
“Dajte bre, nemoj da me zajebavaš, stavite jebene sijalice u tunelu”, deo je obraćanja ministra Tomislava Momirovića radnicima na obilaznici oko Beograda, kao i dežurnom džaku za udaranje bez lica i naličja direktoru Puteva Srbije Zoranu… »

Vesti dana »