Povezane vesti

Nije želela decu, pa ih rodila 16: Suprug me nagovorio, nije isključeno ni da ćemo ih imati još!

Nije želela decu, pa ih rodila 16: Suprug me nagovorio, nije isključeno ni da ćemo ih imati još!

Mondo 24.02.2021
Neobična priča jedne zaista, zaista velike porodice. Neobična priča jedne zaista, zaista velike porodice. Dženi Bonel i njen suprug Rej imaju 16 dece i najveća su porodica u Australiji. Ova 51-godišnja žena bila je trudna čak 23 puta, ali je… »
Lepa Lukić: Ščepao me je za vrat, uvukao u kola, i odveo u šumu da me ubije!

Lepa Lukić: Ščepao me je za vrat, uvukao u kola, i odveo u šumu da me ubije!

Vesti online 24.02.2021
Pevačica je otvorila dušu i iznela činjenice nepoznate javnosti, na ovu priču niko ne ostaje ravnodušan. Kraljica narodne muzike Lepa Lukić imala je toliko uzbudljiv ljubavni život da joj malo falilo da zaseni i holivudsku divu Elizabet Tejlor… »
Lepa Lukić OTKRILA PAKAO kroz koji je prošla u prvom braku!

Lepa Lukić OTKRILA PAKAO kroz koji je prošla u prvom braku!

Svet & Skandal 24.02.2021
Lepa Lukić je imala buran ljubavni život, nekoliko puta se udavala i razvodila, a sada je ispričala da je prvi muž toliko maltertirao, i da je jednom pokušao da je ubije. Pravi pakao počeo je kada se razvela od njega, njen prvi muž Toma ni po koju… »
Majka 16 dece otkrila da ih njen muž obožava, A da ona nije želela nijedno: Imala je 23 trudnoće, a sada kaže da je sa…

Majka 16 dece otkrila da ih njen muž obožava, A da ona nije želela nijedno: Imala je 23 trudnoće, a sada kaže da je sa…

Kurir 24.02.2021
Porodica Dženi Bonel privlači pažnju javnosti već duže vreme zbog njihovog drugačijeg života. Ona i njen muž Rej zajedno sa njihovom decom (imaju ih 16) su najveća porodica u Australiji. Mama Dženi je iznela neke detalje o svojim trudnoćama… »
Bivši muž pretio da će ubiti i mene i sebe: Strašna ispovest pevačice - "Uhvatio me je za vrat i ugurao u kola"

Bivši muž pretio da će ubiti i mene i sebe: Strašna ispovest pevačice - "Uhvatio me je za vrat i ugurao u kola"

Mondo 24.02.2021
Pevačica Lepa Lukić u potresnoj ispovesti otkrila da i dalje nosi prezime prvog muža koji ju je proganjao posle razvoda. Pevačica Lepa Lukić u potresnoj ispovesti otkrila da i dalje nosi prezime prvog muža koji ju je proganjao posle razvoda… »

Vesti dana »