Povezane vesti
Lažni američki diplomata sa crnogorskim državljanstvom
Slobodna Evropa 24.02.2021
Potpredsjednik Vlade Crne Gore i koordinator bezbjednosnih službi Dritan Abazović biće saslušan pred Odborom za bezbjednost i odbranu crnogorskog parlamenta zbog kontakata sa Stevanom Simijanovićem, koji se lažno predstavljao kao američki diplomata… »
Dritan Abazović i direktor ANB dobili poziv za saslušanje
Alo 24.02.2021
Skupštinski Odbor za bezbednost i odbranu odlučio je danas da se održi kontrolno saslušanje potpredsenika vlade Dritana Abazovića i vršioca dužnosti direktora Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Dejana Vukšića. Kontrolno saslušanje Vukšića obaviće se… »
Direktor crnogorske tajne službe biće saslušan 10. marta
Slobodna Evropa 24.02.2021
Kontrolno saslušanje direkora crnogorske Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB) Dejana Vukšića biće održano pred Odborom za bezbjednost i odbranu Skupštine Crne Gore 10. marta. To je jednoglasna odluka članova Odbora iz vlasti i opozicije, a tema na… »
Vesti dana »
„Možete da me povučete za taj Generalštab“: Selaković usred Skupštine
Danas pre 14 minutajoš 20 povezanih
Studentkinja Medicinskog fakulteta za Insajder nakon odbijanja žalbe "Sinapse": U toku sastanak Studenata u blokadi i v.d. dekana
Insajder pre 14 minutajoš 20 povezanih
Do Vidovdana završetak auto-puta do Kraljeva. Vučić: „Gradimo Srbiju i u najtežim vremenima“
Dnevnik pre 39 minutajoš 18 povezanih




