Povezane vesti
Mozzart i KK Partizan za pomoć nezbrinutoj deci
Nova 24.02.2021
Zaštitni znak mladih crno-belih košarkaša je ofanzivni skok, a kompanije Mozzart – igra na humanost! Lider u priređivanju igara na sreću asistiraće Košarkaškom klubu Partizan u akciji za pomoć nezbrinutoj deci – svaki ofanzivni skok igrača juniorskog i… »
Humani ofanzivni skok! Mozzart i KK Partizan za pomoć nezbrinutoj deci
Večernje novosti 24.02.2021
Mladi košarkaš Nikola Radovanović: Ova akcija će nam biti dodatni motiv da budemo još bolji u ovom segmentu igre. Zaštitni znak mladih crno-belih košarkaša je ofanzivni skok, a kompanije Mozzart – igra na humanost! Lider u priređivanju igara na sreću… »
Humani ofanzivni skok! Mozzart i KK Partizan za pomoć nezbrinutoj deci
Mozzart sport 24.02.2021
Mladi košarkaš Nikola Radovanović: “Ova akcija će nam biti dodatni motiv da budemo još bolji u ovom segmentu igre“. Zaštitni znak mladih crno-belih košarkaša je ofanzivni skok, a kompanije Mozzart – igra na humanost! Lider u priređivanju igara na sreću… »
Vesti dana »
Musavi: Prolaz kroz Ormuski moreuz otvoren za sve, osim onih koji pripadaju neprijateljima Teherana
Insajder pre 1 satjoš 35 povezanih
U Srbiji danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, najviša temperatura do 15 stepeni
Euronews pre 51 minutajoš 14 povezanih
U Sloveniji danas redovni parlamentarni izbori za 10. saziv Državnog zbora
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih
Skandalozne tvrdnje Dončića: Vređao mi je porodicu na srpskom, NBA centar se odmah oglasio (video)
Večernje novosti pre 36 minutajoš 16 povezanih
Danas su Mladenci: Koja je simbolika ovog praznika i zašto se zapravo mese mladenčići
Nova pre 6 minutajoš 14 povezanih



