Povezane vesti
Deo opozicije odlučio da više ne bojkotuje medije bliske vlastima
Beta 24.02.2021
Predstavnici dela opozicionih stranaka odlučili su, na sastanku održanom u Socijaldemokratskoj stranci, da odustanu od bojkota, kako su naveli, "režimskih medija" i zaključili da je neophodno da se gradjanima obrate i tim putem. "Pozivamo celokupnu… »
Deo opozicije više ne bojkotuje medije bliske vlastima
Nova 24.02.2021
Predstavnici dela opozicionih stranaka odlučili su, na sastanku održanom u Socijaldemokratskoj stranci, da odustanu od bojkota, kako su naveli, "režimskih medija" i zaključili da je neophodno da se građanima obrate i tim putem. “Pozivamo celokupnu… »
Deo opozicije odlučio da više ne bojkotuje „medije bliske vlastima“
N1 Info 24.02.2021
Predstavnici dela opozicionih stranaka odlučili su, na sastanku održanom u Socijaldemokratskoj stranci, da odustanu od bojkota, kako su naveli, "režimskih medija" i zaključili da je neophodno da se građanima obrate i tim putem. „Pozivamo celokupnu… »
Vesti dana »

Sahranjeni novinari Al Džazire koje su ubile izraelske snage u Gazi
BBC News pre 1 satjoš 33 povezane

Veteran Goran Mijailović pušten na slobodu: “Policajac mi je stao nogom na glavu”
Serbian News Media pre 4 satijoš 20 povezanih

Veliki šumski požari u Crnoj Gori i požar u selu Čapljinac kod Niša
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 86 povezanih

Smanjena vrednost građevinskih radova u Srbiji u drugom kvartalu
Radio 021 pre 2 satajoš 27 povezanih