Повезане вести
Још десет електропуњача на аутопутевима Србије ове године
Глас Западне Србије 24.02.2021
Дата систем, који може да прати свих 65 наплатних станица у Србији, рад инкасанагта и развој саобраћаја на аутопутевима ускоро ће бити иновиран, најавио је данас вд директор Путева Србије Зоран Дробњак. "Потписалио смо уговор за… »
Брнабић обишла Центар за прикупљање и обраду података о саобраћају на ауто-путевима у Србији
Бета видео 24.02.2021
БЕОГРАД - Данас отворени Центар за прикупљање и обраду података о саобраћају на ауто-путевима у Србији обишли су премијерка Србије Ана Брнабић, министри Томислав Момировић и Ирена Вујовић, и в.д. директора Путева Србије Зоран… »
Дигитализација праћења саобраћаја за већу безбедност на ауто-путевима у Србији
Бета видео 24.02.2021
БЕОГРАД - Премијерка Ана Брнабић рекла је да очекује Центар за прикупљање и обраду података о саобраћају на ауто-путевима у Србији, који је данас отворен на наплатној станици Београд у Врчину, допринесе бољој безбедност… »
Министарка Вујовић: Већа заступљеност еко возила смањује штетан утицај транспорта на животну средину
Курир 24.02.2021
Министарка заштите животне средине Ирена Вујовић обишла је данас, са председницом Владе Аном Брнабић, Центар за прикупљање и обраду података о саобраћају на аутопутевима, што ће повећати безбедност путника и новоинсталирани… »
Вести дана »
Временска прогноза за Сремску Митровицу: Сунчано и топло, пред крај седмице стижу тропске врућине
Озон пре 1 сатјош 12 повезаних
Данас без струје делови Палилуле, Чукарице, Новог Београда и Земуна, проверите да ли сте на списку
Телеграф пре 55 минутајош 8 повезаних
Војна парада у Француској поводом Дана пада Бастиље: Зашто се обележава и ко је ове године (не)позван?
Н1 Инфо пре 20 минутајош 4 повезане





