Povezane vesti

Neočekivano! Zola odbranio čast bivše ljubavi: Udario na Danijela pred svima zbog Miljane i postavio mu šok pitanje…

Neočekivano! Zola odbranio čast bivše ljubavi: Udario na Danijela pred svima zbog Miljane i postavio mu šok pitanje…

Kurir 24.02.2021
Nakon što je Danijel Višić ispričao svoju stranu priče o sukobu sa Miljanom Kulić, zadrugari su kolektivno počeli da ustaju i da komentarišu. Ono što je sve šokiralo, jeste kada se umešao Lazar Čolić Zola i uputio vrlo direktno pitanje… »
Zola i Danijel se poznaju, sve je bila taktika? Bora frapirao Miljanu kada joj je otkrio ovo: Nastao novi okršaj bivših…

Zola i Danijel se poznaju, sve je bila taktika? Bora frapirao Miljanu kada joj je otkrio ovo: Nastao novi okršaj bivših…

Kurir 24.02.2021
Miljana Kulić bila je naredni gost u emisiji radio "Amnezija", a voditelj Bora Santana joj je otkrio da se Zola i Danijel poznaju iz spoljnog sveta. - DJ Zola i Danijel se poznaju iz spoljnog sveta i ovo je sve deo taktike - rekao je Bora. - Nemam… »
Bolje da se nije igrao sa miksi Kulić! Miljana iznela prljav veš: Danijelu je uzela majicu i napravila bizarnu stvar (video)

Bolje da se nije igrao sa miksi Kulić! Miljana iznela prljav veš: Danijelu je uzela majicu i napravila bizarnu stvar (video)

Kurir 24.02.2021
Miljana Kulić odlučila je da progovori o sukobu sa Danijelom Višićem, nakon što je on izneo svoju stranu priče o raskidu. RIjaliti zvezda počela je da vređa Danijela. "Meni je počeo da govori kako njemu treba domaćica, kako ja ne znam krompir da… »
"Prala sam mu stvari, ponizio me. Zaljubila sam se" Miljana Kulić se jada posle raskida sa Danijelom: "Rekao mi je pomirićemo…

"Prala sam mu stvari, ponizio me. Zaljubila sam se" Miljana Kulić se jada posle raskida sa Danijelom: "Rekao mi je pomirićemo…

Blic 24.02.2021
Učesnica rijaliti programa "Zadruga" Miljana Kulić ispričala je Drvetu mudrosti sve o raskidu sa Danijelom Višićem. - Ljudi su dolazili i govorili mi da idem da vidim sa kim leži u krevetu. Tamo je bio sa Sanjom, smejali su se, ponizio me je. Prala… »

Vesti dana »