Povezane vesti
NBS o prodaji obveznica: potvrda odgovorne ekonomske politike Srbije na međunarodnom tržištu
Politika 24.02.2021
Narodna banka Srbije (NBS) saopštila je da je Srbija je na međunarodnom finansijskom tržištu emitovala dvanaestogodišnju (12G) evroobveznicu u evrima u iznosu od milijardu evra, po kuponskoj stopi od 1,65 odsto i stopi prinosa od 1,920 odsto. U… »
Novo zaduživanje Srbije na međunarodnom tržištu od milijardu evra
N1 Info 24.02.2021
Srbija je danas emitovala dvanaestogodišnje državne obveznice denominovane u evrima na međunarodnom tržištu kapitala u iznosu od jedne milijarde evra, saopštilo je Ministarstvo finansija, i dodalo da će novac biti iskorišćen za vraćanje "nekih starih i… »
Tabaković: Srbija pokazala umeće da očuva investiciono okruženje
Dnevnik 24.02.2021
BEOGRAD: Snažno interesovanje međunarodnih investitora za ulaganje u hartije Republike Srbije na rok od 12 godina, potvrđuje činjenicu da je Srbija i u veoma turbulentnom kriznom periodu pokazala umeće i znanje da očuva stabilnost i uravnoteženo… »
Ministar Mali: Novi uspeh Srbije na međunarodnom tržištu kapitala
Kurir 24.02.2021
Ministarstvo finansija saopštilo je da je Srbija danas uspešno iskoristila još uvek povoljne uslove na međunarodnom finansijskom tržištu i prvi put emitovala dvanaestogodišnje državne obveznice denominovane u evrima na međunarodnom tržištu kapitala u… »
Vesti dana »
Opštinska izborna komisija u Kuli utvrdila zbirnu listu kandidata za odbornike
RTV pre 3 satajoš 30 povezanih
Nova računica za vozače u Evropi: Zbog skupe nafte gorivo bi moglo da poskupi i do 220 evra
Blic pre 6 satijoš 39 povezanih
Modžtaba Hamnei: Ormuski moreuz ostaje zatvoren; Tramp: Rast cena nafte donosi zaradu SAD
RTS pre 26 minutajoš 76 povezanih
Hamnei preti: 'Ormuski moreuz ostati zatvoren', Amerika na rat potrošila više od 11 milijardi dolara
BBC News pre 2 satajoš 23 povezane





