Povezane vesti
NVO iz 31 zemlje traži od Saveta bezbednosti UN hitno uvođenje embarga na uvoz oružja u Mjanmar
Danas 25.02.2021
Više nevladinih organizacija iz 31 zemlje sveta zatražilo je od Saveta bezbednosti (SB) Ujedinjenih nacija hitno uvođenje embarga na uvoz oružja u Mjanmar, kako bi se hunta „odvratila od novih zloupotreba“. „Vlade koje dozvoljavaju slanje oružja… »
Mijanmar: 137 nevladinih organizacija traži od UN-a embargo na oružje
Al Jazeera 25.02.2021
Vlade koje dopuštaju slanje oružja Mijanmaru moraju odmah prekinuti dopremu oružja, municije i vojne opreme, navode organizacije. Stotinu i trideset sedam nevladinih organizacija iz 31 zemlje svijeta zatražilo je u srijedu u otvorenom pismu Vijeću… »
Vesti dana »
Pregovori se nastavljaju, Vitkof i Kušner u četvrtak na sastanku sa Umerovim
Blic pre 32 minutajoš 2 povezane
Bio nerazdvojan sa Desingericom, zarađivao 15.000 evra mesečno, pa se na kraju vratio kod mame da živi - Pljugica batalio estradu: "30.000 dinara mesečno, jede se pašteta"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Sanino podneo ostavku Oglasio se nakon optužbi za korupciju: "Nije prikladno"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane
Viši sud u Novom Sadu: Osumnjičenom za izazivanje saobraćajne nesreće u Jevrejskoj ulici određen pritvor do 30 dana
Danas pre 3 satajoš 2 povezane



