Povezane vesti

Stigli rezutati obdukcije ubice iz Vranja: Sebi oduzeo život jednim metkom iz pištolja kojim je presudio Sari (27)

Stigli rezutati obdukcije ubice iz Vranja: Sebi oduzeo život jednim metkom iz pištolja kojim je presudio Sari (27)

Večernje novosti 25.02.2021
REZULTATI obdukcije tela Marjana Stamenkovića koji se ubio u toku policijske akcije još uvek nisu dostavljeni vranjskom Višem javnom tužilaštvu u Vranju, ali kako nezvanično saznajemo obdukcija je pokazala da je Marjan sebi oduzeo život jednim… »
Stigli rezultati obdukcije: Marjan se ubio u šupi metkom iz pištolja kojim je presudio i Sari (27) na pumpi

Stigli rezultati obdukcije: Marjan se ubio u šupi metkom iz pištolja kojim je presudio i Sari (27) na pumpi

Kurir 25.02.2021
Marjan Stamenković (47), koji je u subotu ubio Saru Asanović (27) na benzinskoj pumpi u Vranju, presudio je sebi jednim hicem u glavu, pokazuju rezultati obdukcije. Prema saznanjima iz izvora bliskih istrazi, Marjan je u sebe ispalio jedan metak u… »
SAD si mi dužan: Jezive poslednje reči Marjana koji je svirepo ubio devojku na pumpi u Vranju pozdravite mi brata

SAD si mi dužan: Jezive poslednje reči Marjana koji je svirepo ubio devojku na pumpi u Vranju pozdravite mi brata

Kurir 25.02.2021
Marjan Stamenković (47), nakon što je pobegao posle ubistva Sare Asanović (27), na nišanu je držao jednog od vodećih ljudi vranjske policije i ispalio je metak iznad njegove glave. Pre nego što je pucao sebi u glavu, poručio mu je da mu je dužan… »
SAD si mi dužan! Monstrum iz Vranja držao pištolj uperen u načelnika policije i izrekao svoje poslednje reči

SAD si mi dužan! Monstrum iz Vranja držao pištolj uperen u načelnika policije i izrekao svoje poslednje reči

Mondo 25.02.2021
Ceo vrh vranjske policije učestvovao je u akciji njegovog hapšenja tokom koje se jedan od načelnika našao na njegovom nišanu. Ceo vrh vranjske policije učestvovao je u akciji njegovog hapšenja tokom koje se jedan od načelnika našao na njegovom… »

Vesti dana »

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

BBC News pre 45 minutajoš 41 povezana
Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 39 minutajoš 40 povezanih
Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Sportske.net pre 2 satajoš 37 povezanih
Upozorenje RHMZ: Intenzivni pljuskovi i grmljavina

Upozorenje RHMZ: Intenzivni pljuskovi i grmljavina

Vreme pre 26 minutajoš 27 povezanih