Povezane vesti

"Spakovala sam 15 kofera za jednu noć": Mirka Vasiljević o selidbi i Vujadinovom iznenadnom pozivu

"Spakovala sam 15 kofera za jednu noć": Mirka Vasiljević o selidbi i Vujadinovom iznenadnom pozivu

Večernje novosti 25.02.2021
GLUMICA Mirka Vasiljević nedavno se vratila u Srbiju i sa decom čeka preseljenje u LJubljanu, gde je njen nevenčani suprug Vujadin Savić potpisao novi ugovor. Kako Mirka kaže, porodica, koja je do nedavno živela na Kipru, sada će do maja boraviti u… »
Mirka Vasiljević otvoreno o novom životnom poglavlju!

Mirka Vasiljević otvoreno o novom životnom poglavlju!

Vesti online 25.02.2021
Glumica Mirka Vasiljević će do maja meseca biti u Beogradu, a nakon toga sa decom i Vujadinom Savićem odlazi u Ljubljanu. Mirka je na početku otkrila kakva je sa ljudima kad je razočaraju. – Nekako jako sam ponosna što je moj krug ljudi isti i… »
"U 8: uveče mi je rekao da krenem da se pakujem, nisam znala šta ću" Mirka o novom životnom poglavlju i odnosu sa Vujadinom

"U 8: uveče mi je rekao da krenem da se pakujem, nisam znala šta ću" Mirka o novom životnom poglavlju i odnosu sa Vujadinom

Blic 25.02.2021
Mirka Vasiljević i Vujadin Savić nedavno su sa decom sa Kipra došli u Beograd, gde će boraviti do maja, a onda se sele u Ljubljanu, gde fudbaler ima novi profesionalni angažman. - Ja se osećam kao da sam u Diznilendu. Došla sam sa Kipra gde smo… »

Vesti dana »