Povezane vesti
Šumadijski okrug rekorder Srbije po spoljotrgovinskom suficitu
Glas Šumadije 25.02.2021
Privreda Šumadijskog upravnog okruga je, regionalno posmatrano, u 2020. godini ostvarila najveći spoljnotrgovinski suficit u Srbiji u iznosu većem od 399 miliona evra, objavila je danas Regionalna privredna komora u Kragujevcu. Ovo je pre svega rezultat… »
Privreda Šumadije i dalje predvodi spoljno trgovinski suficit u Srbiji
RTK 25.02.2021
Privreda Šumadijskog upravnog okruga je, regionalno posmatrano u prošloj godini ostvarila najveći spoljno-trgovinski suficit u Srbiji, u iznosu od preko 399 miliona evra. To je saopšteno na sastanku sa predstavnicima svih lokalnih samopurava u… »
Spoljno trgovinski suficit Šumadije u usponu
Veliki park 25.02.2021
Privreda Šumadijskog upravnog okruga prošle godine ostvarila je najveći spoljno trgovinskih suficit u Srbiji u iznosu od 339,8 miliona evra. To je, prema rečima Predraga Lučića direktora Regionalne privredne komore Šumadijskog i Pomoravskog upravnog… »
Vesti dana »
Trump: Napali smo teroristički ološ u Nigeriji koji ubija nevine kršćane
SEEbiz pre 4 minutajoš 19 povezanih
Božićni spektakl u Denveru - Jokićevih 56, produžetak, preokreti i pobeda desetkovanih Nagetsa
RTS pre 20 minutajoš 22 povezane
Pronađena bomba u Beogradu na vodi: Građani hitno da napuste stanove i pomere svoja vozila
B92 pre 9 minutajoš 13 povezanih
U Srbiji danas umereno do potpuno oblačno, temperatura do pet stepeni
Euronews pre 24 minutajoš 10 povezanih
Sneg na više putnih pravaca, prilazi zimskim turističkim centrima prohodni
RTV pre 1 satjoš 6 povezanih



