Povezane vesti
Zašto raste broj inficiranih u Srbiji uprkos vakcinaciji?
Slobodna Evropa 25.02.2021
„Mi efekte vakcinacije u Srbiji još uvek ne vidimo, oni će se tek videti u narednih mesec dana do dva meseca“, kaže za RSE Marija Gnjatović, naučna saradnica Instituta za primenu nuklearne energije objašnjavajući da je potrebno vreme da se razvije… »
Zašto raste broj novih slučajeva u Srbiji uprkos masovnoj vakcinaciji?
Radio 021 25.02.2021
Srbija u Evropi i svetu prednjači po broju vakcinisanih, ali u poslednjih deset dana raste broj novozaraženih korona virusom, kao i broj pacijenata na bolničkom lečenju. Tako je za razliku od, na primer, 15. februara kada je zabeležen 1.331 novozaražen… »
RSE: U Srbiji prvi smrtni slučaj usled virusa korona zabeležen 5. februara prošle godine
Danas 24.02.2021
Muškarac iz Srbije (56), građevinski radnik iz Beograda, preminuo je od Covid-19 5. februara 2020. godine, što je deset dana pre nego što je Francuska prijavila prvi smrtni slučaj od ove bolesti u Evropi, otkrilo je istraživanje naučnika u Beogradu… »
Vesti dana »

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 23 minutajoš 31 povezana

Uživo Dodiku oduzet mandat! Evo kada zvanično prestaje da bude predsednik RS: Ćerka Gorica psuje, on najavljuje referendum
Blic pre 18 minutajoš 104 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: upozorenje na grad i lokalne pljuskove uz toplotni talas
Naslovi.ai pre 2 satajoš 34 povezane