Povezane vesti

Ovo nije kao sa zolom, ovo je ozbiljna veza! Miljana Kulić za crnim stolom sasula Danijelu sve u lice: Nije ga štedela…

Ovo nije kao sa zolom, ovo je ozbiljna veza! Miljana Kulić za crnim stolom sasula Danijelu sve u lice: Nije ga štedela…

Kurir 25.02.2021
Naredno pitanje je postavljeno Miljani Kulić, a onda je iskoristila priliku i sasula Danijelu sve u lice. - To nije kopija, ali imaju neke sličnosti i nisam izgled uporedio - rekao je Stefan. - Te stvari neće povrediti mene, i niko me neće pobediti… »
Danijel ipak brani Sanju: Miljana besna, rešila da ga raskrinka: "Ona mu je bolna tačka, mene ne štiti i ovo je bolesno!"

Danijel ipak brani Sanju: Miljana besna, rešila da ga raskrinka: "Ona mu je bolna tačka, mene ne štiti i ovo je bolesno!"

Blic 25.02.2021
Nakon žestokih svađa, Miljana Kulić i Danijel Višić su rešili da izmire nesuglasce, ali kako deluje, to im ne polazi za rukom. Naime, dok su svi bili okupljeni u Beloj kući postavljeno je pitanje za Danijela koje glasi: "Braniš Sanju kada je… »
Kristijan analizirao misteriozan odnos Teodore i Čorbe: Frapirao izlaganjem Maju, a onda je Tomović dodatno začinio sve…

Kristijan analizirao misteriozan odnos Teodore i Čorbe: Frapirao izlaganjem Maju, a onda je Tomović dodatno začinio sve…

Kurir 25.02.2021
Kristijan Golubović je ustao i izneo svoje mišljenje o odnosu Teodore I Milana Jankovića Čorbe. Naredno pitanje gledalaca bilo je za Stefana Karića: - Kažeš da ne bi ušao u priču sa Jovanom, da si znao da je uzela nešto od Tomovića, a ona ti je… »
Miljana i Danijel u žestokom okršaju zbog sanje! On odbrusio bivšoj devojci: Neću da dozvolim da je ona pljuje! Braniću…

Miljana i Danijel u žestokom okršaju zbog sanje! On odbrusio bivšoj devojci: Neću da dozvolim da je ona pljuje! Braniću…

Kurir 25.02.2021
Naredno pitanje, postavljeno je za Danijela Višića: "Braniš Sanju kada je Miljana pomene negativno, a pratiš je i na Instagramu, da li se tebi ona sviđa, a Miljanu si samo zavlačio da bi imao bolje uslove?" - Mi jedemo sve na pola i delimo budžet i… »

Vesti dana »