Povezane vesti

“Prijavite okupljanja s mnogo ljudi, budite odgovorni”

“Prijavite okupljanja s mnogo ljudi, budite odgovorni”

Nova 26.02.2021
Načelnik Komunalne milicije za Beograd Ivan Divac danas je izjavio da ta služba kontroliše sve ugostiteljske objekte u kojima se građani okupljaju i proverava da li se pridržavaju epidemioloških mera za borbu protiv koronavirusa. Divac je za RTS… »
Nema zaštićenih: Prijavite korona žurke Komunalnoj miliciji - žestoka kontrola širom Srbije!

Nema zaštićenih: Prijavite korona žurke Komunalnoj miliciji - žestoka kontrola širom Srbije!

Mondo 26.02.2021
Načelnik Komunalne milicije za Beograd Ivan Divac danas je izjavio da ta služba kontroliše sve ugostiteljske objekte u kojima se građani okupljaju i proverava da li se pridržavaju epidemioloških mera za borbu protiv virusa korona. Načelnik… »
"Pozivam sve koji imaju informaciju o žurkama da prijave Komunalnoj. Ugostitelji se dozvali pameti"

"Pozivam sve koji imaju informaciju o žurkama da prijave Komunalnoj. Ugostitelji se dozvali pameti"

Telegraf 26.02.2021
- Do jedan sat noćas proveravane su one najatraktivnije lokacije gde se najviše ljudi okupljaju. Ništa nismo zatekli, a pored obilaska redovnih lokacija, pratio sam prijave građana i izlazim u "patrole". Noćas ničega nije bilo - rekao je. Načelnik… »
Nema zaštićenih: Ugostitelji u Beogradu su se "dozvali pameti", komunalna milicija pojačava kontrolu za vikend

Nema zaštićenih: Ugostitelji u Beogradu su se "dozvali pameti", komunalna milicija pojačava kontrolu za vikend

Srbija danas 26.02.2021
Ivan Divac kaže da je noć za nama u Beogradu protekla potpuno mirno. Načelnik beogradske Komunalne milicije Ivan Divac poziva svakoga ko zna da se neke žurke u Beogradu odvijaju da to prijavi i proveri da li će Komunalna milicija postupiti. - Ja sam… »
Načelnik Komunalne milicije: Nema zaštićenih, prijavite žurke

Načelnik Komunalne milicije: Nema zaštićenih, prijavite žurke

N1 Info 26.02.2021
Načelnik Komunalne milicije za Beograd Ivan Divac je izjavio da ta služba kontroliše sve ugostiteljske objekte u kojima se građani okupljaju i proverava da li se pridržavaju epidemioloških mera za borbu protiv koronavirusa. Divac je za RTS rekao da… »

Vesti dana »