Povezane vesti

Isključenja vode u Novom Sadu i Bukovcu

Isključenja vode u Novom Sadu i Bukovcu

Dnevnik 26.02.2021
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica dr Svetislava Kasapinovića. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica 22 avgusta u Bukovcu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude… »
Isključenja vode u Novom Sadu

Isključenja vode u Novom Sadu

RTV 26.02.2021
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica dr Svetislava Kasapinovića, najavilo je novosadsko Javno komunalno preduzeće "Vodovod i kanalizacija. Bez vode će do 14 sati biti i ulica Svetozara Miletića. U najavi kaže… »
Miletićeva ulica bez vode zbog havarije

Miletićeva ulica bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 26.02.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Ulica Svetozara Miletića u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Bukovca bez vode zbog havarije

Deo Bukovca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 26.02.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Ulica 22. avgusta u Bukovcu. Kako javljaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija", postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena… »
Deo Nove Detelinare bez vode zbog havarije

Deo Nove Detelinare bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 26.02.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica dr Svetislava Kasapinovića u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »