Povezane vesti

Imao sam sreće da na vreme dođem kod lekara! Rambo Amadeus o koroni, otkrio u kakvom je sada stanju!

Imao sam sreće da na vreme dođem kod lekara! Rambo Amadeus o koroni, otkrio u kakvom je sada stanju!

Kurir 26.02.2021
Muzičlar Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus nedavno je saopštio da je pozitivan na korona virus, a sada se oglasio i otkrio kako se oseća. Naime, on je na svom Fejsbuku podelio video snimak na kojem svira gitaru i pokazao kako provodi dane… »
Rambo izašao iz bolnice, a kod kuće odmah u ruke uzeo gitaru

Rambo izašao iz bolnice, a kod kuće odmah u ruke uzeo gitaru

RTS 26.02.2021
Pevač Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo izašao je iz bolnice. Hvala svima koji su se zanimali za moje zdravlje ovih dana. Treba da se pazim još dvadesetak dana, pa bi onda trebalo da budem opet onaj stari, napisao je na svom Fejsbuk nalogu. Rambo… »
Rambo Amadeus pobedio korona virus: Oglasio se nakon izlaska iz bolnice, spomenuo i Balaševića! (video)

Rambo Amadeus pobedio korona virus: Oglasio se nakon izlaska iz bolnice, spomenuo i Balaševića! (video)

Mondo 26.02.2021
Zahvalio se svima koji su brinuli za njegovo zdravstveno stanje. Zahvalio se svima koji su brinuli za njegovo zdravstveno stanje. Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus, nedavno je na Fejsbuku otkrio da je pozitivan na korona virus zbog kojeg je… »
(VIDEO) Rambo Amadeus o koronavirusu: Imao sam sreće

(VIDEO) Rambo Amadeus o koronavirusu: Imao sam sreće

Nova 26.02.2021
Pre sedam dana popularni crnogorski muzičar Rambo Amadeus objavio je na Fejsbuku da je zaražen koronavirusom. Danas se ponovno obratio svojim obožavateljima poručivši da je imao sreće što je na vreme stigao na lečenje na Infektivnu kliniku… »
Rambo Amadeus se oglasio nakon vesti da ima koronu: Imao sam sreće, mnogi do juče zdravi i pravi ljudi se bore za život!

Rambo Amadeus se oglasio nakon vesti da ima koronu: Imao sam sreće, mnogi do juče zdravi i pravi ljudi se bore za život!

Večernje novosti 26.02.2021
NAKON vesti da je zaražen virusom korona pevač Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus oglasio se i otkrio kako se oseća. - Hvala svima koji su se zanimali za moje zdravlje ovih dana. Treba da se pazim još dvadesetak dana, pa bi onda trebalo da… »

Vesti dana »