Povezane vesti

"Bićete blago rečeno šokirani" Vučić izneo poslednja saznanja: Dobio sam nove informacije!

"Bićete blago rečeno šokirani" Vučić izneo poslednja saznanja: Dobio sam nove informacije!

Srbija danas 26.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas medijima nakon sastanka sa političkim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će borba protiv organizovanog kriminala biti nastavljena. Na pitanje… »
Savet za nacionalnu bezbednost i obraćanje Vučića odloženi za sledeću sedmicu

Savet za nacionalnu bezbednost i obraćanje Vučića odloženi za sledeću sedmicu

Danas 26.02.2021
Potvrđeno u kabinetu predsednika Sednica Saveta za nacionalnu bezbednost koja je trebalo da se održi večeras u 19 časova, kao i obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića nakon sednice, odloženi su za sledeću sedmicu, rečeno je Danasu u… »
Srbija će biti šokirana onim što će da sazna! Vućić: Možda odložimo sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost!

Srbija će biti šokirana onim što će da sazna! Vućić: Možda odložimo sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost!

Mondo 26.02.2021
Vučić je zbog "novih informacija" koje je dobio naglasio da postoji mogućnost da se današnja sednica Saveta za nacionalnu bezbednost odloži. Vučić je zbog "novih informacija" koje je dobio naglasio da postoji mogućnost da se današnja sednica… »
Postoje nova saznanja, možda odložimo sednicu: Vučić o sednici Saveta za nacionalnu bezbednost

Postoje nova saznanja, možda odložimo sednicu: Vučić o sednici Saveta za nacionalnu bezbednost

Kurir 26.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je mogućnost da zbog novih saznanja državnih organa u borbi protiv organizovanog kriminala bude odložena Sednica saveta za nacinalnu bezbednost koja je bila zakazana za danas. - Dobio sam određene… »

Vesti dana »