Povezane vesti

Lidera Sindikata lekara Srbije saslušala policija

Lidera Sindikata lekara Srbije saslušala policija

Slobodna Evropa 26.02.2021
Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije (SLFS) i član Skupštine slobodne Srbije Rade Panić izjavio je da je policiji dostavio dokaze za svoje tvrdnje da se broj novoobolelih i umrlih od korona virusa u Srbiji krije. Na konferenciji za novinare… »
Rade Panić: Policiji sam predao 150 potvrda o smrti za novembar i decembar 2020.

Rade Panić: Policiji sam predao 150 potvrda o smrti za novembar i decembar 2020.

Beta video 26.02.2021
BEOGRAD - Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije (SLFS) i član Skupštine slobodne Srbije Rade Panić je naveo da je policiji predao 150 potvrda o smrti za novembar i decembar 2020. godine u Kraljevu, za koje vreme je, kako tvrdi, Zavod za javno… »
Rade Panić: Policiji sam dostavio dokaze da su se krili brojevi o zaraženima i umrlim

Rade Panić: Policiji sam dostavio dokaze da su se krili brojevi o zaraženima i umrlim

Beta video 26.02.2021
BEOGRAD - Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije (SLFS) i član Skupštine slobodne Srbije Rade Panić izjavio je danas da je policiji dostavio dokaze za svoje tvrdnje da se broj novoobolelih i umrlih od korona virusa u Srbiji krije.… »
Panić: Predao sam dokaze da kriju broj obolelih i umrlih

Panić: Predao sam dokaze da kriju broj obolelih i umrlih

Nova 26.02.2021
Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije i član Skupštine slobodne Srbije dr Rade Panić izjavio je danas da je pošto su ga zvali iz SBPOK-a po nalogu državnog tužilaštva u dva razgovora koja su trajala između tri i četiri sata ispričao… »
Rade Panić: Policiji sam dostavio dokaze da su se krili brojevi o zaraženima i umrlim

Rade Panić: Policiji sam dostavio dokaze da su se krili brojevi o zaraženima i umrlim

Danas 26.02.2021
Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije (SLFS) i član Skupštine slobodne Srbije Rade Panić izjavio je danas da je policiji dostavio dokaze za svoje tvrdnje da se broj novoobolelih i umrlih od korona virusa u Srbiji krije. Na konferenciji za… »
Panić: Predao sam dokaze SBPOK-u da se krije broj obolelih i umrlih

Panić: Predao sam dokaze SBPOK-u da se krije broj obolelih i umrlih

N1 Info 26.02.2021
Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije i član Skupštine slobodne Srbije dr Rade Panić izjavio je danas da je pošto su ga zvali iz SBPOK-a po nalogu državnog tužilaštva u dva razgovora koja su trajala između tri i četiri sata ispričao… »

Vesti dana »