Povezane vesti

Milica Pavlović OTKRILA nadimak koji je Popović hteo da joj nadene!

Milica Pavlović OTKRILA nadimak koji je Popović hteo da joj nadene!

Svet & Skandal 26.02.2021
Popularna pevačica Milica Pavlović otkrila je da je na početku karijere, u „Zvezdama granda” direktor Saša Popović heto da joj uz ime doda nadimak. Milici se to nije nikakao dopalo, pa je plakala i uralala kako ne bi dobila nadimak. Saša… »
"Saša Popović je hteo da mi da nadimak zbog kog sam urlala i plakala" Milica Pavlović prvi put o detalju sa početka…

"Saša Popović je hteo da mi da nadimak zbog kog sam urlala i plakala" Milica Pavlović prvi put o detalju sa početka…

Blic 26.02.2021
Popularna pevačica Milica Pavlović muzičku karijeru počela je u "Zvezdama Granda", a sada je otkrila detalj sa početka karijere koji mnogi nisu znali. Naime, Saša Popović imao je predlog da se Milica na sceni ne predstavlja samo pod svojim imenom i… »
Saša Popović je hteo da mi da nadimak zbog kojeg sam urlala i plakala! Milica Pavlović otkrila nepoznate detalje takmičenja…

Saša Popović je hteo da mi da nadimak zbog kojeg sam urlala i plakala! Milica Pavlović otkrila nepoznate detalje takmičenja…

Kurir 26.02.2021
Pevačica Milica Pavlović svoju muzičku karijeru započela je u takmičenju "Zvezde Granda", i već deset godina je na estradnom nebu. Iako je svi znamo po imenu i prezimenu, malo je poznato da je na početku svoje karijere u "Zvezdama Granda" dobila… »

Vesti dana »