Povezane vesti

"Odem na nastup, a oni mi kažu da su se Šalili" Pevač progovorio o poniženjima, a evo da li je nakon razvoda spreman za…

"Odem na nastup, a oni mi kažu da su se Šalili" Pevač progovorio o poniženjima, a evo da li je nakon razvoda spreman za…

Blic 27.02.2021
Pevač Bane Mojićević kaže da mu jako nedostaju nastupi kojih trenutno nema zbog korona virusa, ali se prisetio i neprijatnih situacija koje su mu se dešavale dok je nastupao po kafanama i klubovima. - Kada sam češće radio nastupe u klubovima i… »
Dođem na nastup, a gazda kaže "šalio sam se": Pevač o prevarantima - "Na tuđoj si teritoriji, kažeš hvala i odeš"

Dođem na nastup, a gazda kaže "šalio sam se": Pevač o prevarantima - "Na tuđoj si teritoriji, kažeš hvala i odeš"

Mondo 27.02.2021
Pevač Bane Mojićević otkriva šta mu se dešavalo tokom karijere. Pevač Bane Mojićević otkriva šta mu se dešavalo tokom karijere Pevač Bane Mojićević otkrio je najneprijatniju situaciju koja mu se desila tokom nastupa. Mojićević je opisao… »
Odem na nastup, a gazde klubova mi kažu da su se Šalili! Bane Mojićević progovorio o ponižavanjima, pa spomenuo i ljubavni…

Odem na nastup, a gazde klubova mi kažu da su se Šalili! Bane Mojićević progovorio o ponižavanjima, pa spomenuo i ljubavni…

Kurir 27.02.2021
Pevač Bane Mojićević istakao je da mu veoma nedostaju nastupi koji su sada otkazani zbog situacije sa korona virusom, te se prisetio perioda kada je pevao u klubovima i kafanama. Naime, on je tom prilikom priznaju i da se dešavaju neprijatne situacije… »

Vesti dana »