Povezane vesti

"Moja prirodna lepotica" - Jami pokazala ćerku: Pohvalila se naslednicom, svi kažu da neverovatno liče! (video)

"Moja prirodna lepotica" - Jami pokazala ćerku: Pohvalila se naslednicom, svi kažu da neverovatno liče! (video)

Mondo 27.02.2021
Pevačica pokazala naslednicu. Pevačica pokazala naslednicu. Jasna Milenković Jami je svoj privatni život oduvek vešto skrivala od očiju javnosti, a poznato je samo da je 2001. godine rodile ćerku Leu koju do sada nismo imali prilike da vidimo… »
"Neki misle da sam u Australiji": Tanja Savić se oglasila iz rodnog Smedereva, šeta kroz šumu, na leđima ranac (video)

"Neki misle da sam u Australiji": Tanja Savić se oglasila iz rodnog Smedereva, šeta kroz šumu, na leđima ranac (video)

Blic 27.02.2021
Tanja Savić nalazi se u rodnom Smederevu, iako su mnogi mislili da je otputovala u Australiju, gde se njen suprug Dušan već skoro godinu dana nalazi sa decom. Tanja je podelila video snimak u kom je pokazala kako uživa u prirodi, a u videu je… »
Jami pokazala ćerku! Pevačica objavila snimak naslednice koju je dobila iz braka sa Anđelovim stricem, njih dve neverovatno…

Jami pokazala ćerku! Pevačica objavila snimak naslednice koju je dobila iz braka sa Anđelovim stricem, njih dve neverovatno…

Kurir 27.02.2021
Pevačica Jasna Milenković Jami slavu je stekla tokom devedestih godina prošlog veka kada je harala muzičkom scenom. Poslednjih godina pevačica se skoro povukla iz javnog života, a aktivnošću na društvenim mrežama neretko privuče pažnju… »

Vesti dana »