Povezane vesti

Nisam sebi kupila gaće, možda sam u minusu! Pevačica progovorila o poslu u koji je uložila, pa otkrila da se time bavi iz…

Nisam sebi kupila gaće, možda sam u minusu! Pevačica progovorila o poslu u koji je uložila, pa otkrila da se time bavi iz…

Kurir 27.02.2021
Pevača Lana Jurčević, u žižu interesovanja dospela je kada je slučajno zabeležila zemljotres koji je pogodio Zagreb, sada je ponovo privukla pažnju javnosti u regionu. Pevačica se obratila javnosti na Instagramu i otkrila zašto je započela novi… »
Nisam kupila ni gaće, možda sam i u minusu: Pevačica progovorila o poslu i novcu i iznenadila sve! Komentari pljušte!

Nisam kupila ni gaće, možda sam i u minusu: Pevačica progovorila o poslu i novcu i iznenadila sve! Komentari pljušte!

Mondo 27.02.2021
Iskreno govorila o novom biznisu, pa iznenadila porukom. Iskreno govorila o novom biznisu, pa iznenadila porukom. Pevača Lana Jurčević, koja je nedavno u žižu javnosti dospela kada je slučajno zabeležila zemljotres koji je pogodio Zagreb, ponovo je… »
"Od zarade nisam kupila ni gaće" Pevačica o privatnom poslu: "Ne znam koliko imam na računu, možda sam i u minusu"

"Od zarade nisam kupila ni gaće" Pevačica o privatnom poslu: "Ne znam koliko imam na računu, možda sam i u minusu"

Blic 27.02.2021
Hrvatska pevačica Lana Jurčević pored muzičke karijere već godinama se bavi i privatnim biznisom. Ona, naime, ima svoj kozmetički brend, a kako sada kaže ovim poslom se bavi iz čiste ljubavi, te uopšte ne razmišlja o zaradi, već novac odmah… »

Vesti dana »