Povezane vesti

Stanković još jednom o Milanu: Krivo mi je VIDEO

B92 27.02.2021
Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković izneo je očekivanja pred utakmicu 24. kola Linglong Superlige Srbije protiv Proletera. Utakmica se igra u nedelju od 17:05 na stadionu "Rajko Mitić" uz direktan prenos na TV B92. "Nema razloga za… »

Deki objasnio zašto Zvezda igra ovako dobro! Sve funkcioniše ''kao sat''!

Sportske.net 27.02.2021
Trener fudbalskog kluba Crvena zvezda Dejan Stanković rekao je danas da će njegov tim sledeći meč protiv Proletera igrati u najjačem sastavu. "Nema razloga za kombinovani sastav i odmaranje igrača. Mi smo ekipa koja se spremala za tri utakmice u… »

Stanković: Nema potrebe za odmorom, najjači tim za Proleter

Sportski žurnal 27.02.2021
Nema razloga za kombinovani sastav i odmaranje igrača. Mi smo ekipa koja se spremala za tri utakmice u nedelji, tako da će protiv Proletera na teren izaći najjači tim, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković. – Što se tiče… »

Svakom bih osporio da zvezdu voli više od mene: Stanković ponovo ''pretresao'' Milan i čudesnu sezonu Crvene zvezde!

Mondo 27.02.2021
Emotivna ispovest trenera crveno-belih nakon važnog evropskog meča, a pred nastavak Superlige. Emotivna ispovest trenera crveno-belih nakon važnog evropskog meča, a pred nastavak Superlige. Crvenu zvezdu očekuju do kraja sezone samo mečevi na… »

Stanković: Nema odmaranja, protiv Proletera najjači sastav

Nova 27.02.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da će njegov tim protiv Proletera igrati u najjačem sastavu. Fudbaleri Crvene zvezde će u nedelju dočekati ekipu Proletera, u meču 24. kola Super lige Srbije. “Nema razloga za kombinovani sastav i… »

Stanković pred proleter: ‘Nema razloga za odmaranje igrača!’

Hot sport 27.02.2021
Pred duel sa Proleterom govorio je Dejan Stanković! Crvena zvezda na svom terenu dočekuje ekipu novosadskog Proletera, a tim povodom je govorio šef stručnog štaba Crvene zvezde – Dejan Stanković. ‘Nema razloga za kombinovani sastav i odmaranje… »

Stanković još jednom o Milanu: Krivo mi je (VIDEO)

Vesti online 27.02.2021
Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković izneo je očekivanja pred utakmicu 24. kola Linglong Superlige Srbije protiv Proletera. Utakmica se igra u nedelju od 17:05 na stadionu “Rajko Mitić”. – Nema razloga za kombinovani sastav i… »

Stanković još jednom o Milanu: Momci su bili izvanredni, protiv Proletera razmišljamo samo o pobedi

Večernje novosti 27.02.2021
FUDBALERI Crvene zvezde nakon meča sa Milanom nastavljaju obaveze u Superligi Srbije. Trener crveno-belih Dejan Stanković je izneo očekivanja od utakmice sa Proleterom. Šampion Srbije nije uspeo da se plasirao u osminu finala, pošto je odigrao u… »

"Svaki dan mi je sve žalije i žalije!" Dejan Stanković: Mnoge ozbiljne ličnosti su nam čestitale za nastup Zvezde na "San…

Blic sport 27.02.2021
Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković otvoreno je govorio o prvoj prvenstvenoj utakmici koju će njegov tim odigrati na stadionu „Rajko Mitić“ u prolećnom delu sezone. Rival će biti ekipe Proletera, u nedelju od 17 časova i 5… »

‘Zmajevi’ napadaju Zlatibor – Damjanović: ‘Čeka nas jako teška utakmica, verujem da možemo do dobrog rezultata’

Hot sport 27.02.2021
Fudbaleri Voždovca u okviru 24. kola Superlige Srbije gostuju ekipi Zlatibora u subotu od 16:05 časova na Gradskom stadionu u Užicu. Domaći tim trenutno zauzima 18. poziciju na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok su ‘Zmajevi’ 11. sa 29 bodova na… »

Vesti dana »