Povezane vesti

Svakom bih osporio da zvezdu voli više od mene: Stanković ponovo ''pretresao'' Milan i čudesnu sezonu Crvene zvezde!

Svakom bih osporio da zvezdu voli više od mene: Stanković ponovo ''pretresao'' Milan i čudesnu sezonu Crvene zvezde!

Mondo 27.02.2021
Emotivna ispovest trenera crveno-belih nakon važnog evropskog meča, a pred nastavak Superlige. Emotivna ispovest trenera crveno-belih nakon važnog evropskog meča, a pred nastavak Superlige. Crvenu zvezdu očekuju do kraja sezone samo mečevi na… »
Stanković: Nema odmaranja, protiv Proletera najjači sastav

Stanković: Nema odmaranja, protiv Proletera najjači sastav

Nova 27.02.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da će njegov tim protiv Proletera igrati u najjačem sastavu. Fudbaleri Crvene zvezde će u nedelju dočekati ekipu Proletera, u meču 24. kola Super lige Srbije. “Nema razloga za kombinovani sastav i… »
Stanković pred proleter: ‘Nema razloga za odmaranje igrača!’

Stanković pred proleter: ‘Nema razloga za odmaranje igrača!’

Hot sport 27.02.2021
Pred duel sa Proleterom govorio je Dejan Stanković! Crvena zvezda na svom terenu dočekuje ekipu novosadskog Proletera, a tim povodom je govorio šef stručnog štaba Crvene zvezde – Dejan Stanković. ‘Nema razloga za kombinovani sastav i odmaranje… »
Stanković još jednom o Milanu: Momci su bili izvanredni, protiv Proletera razmišljamo samo o pobedi

Stanković još jednom o Milanu: Momci su bili izvanredni, protiv Proletera razmišljamo samo o pobedi

Večernje novosti 27.02.2021
FUDBALERI Crvene zvezde nakon meča sa Milanom nastavljaju obaveze u Superligi Srbije. Trener crveno-belih Dejan Stanković je izneo očekivanja od utakmice sa Proleterom. Šampion Srbije nije uspeo da se plasirao u osminu finala, pošto je odigrao u… »
"Svaki dan mi je sve žalije i žalije!" Dejan Stanković: Mnoge ozbiljne ličnosti su nam čestitale za nastup Zvezde na "San…

"Svaki dan mi je sve žalije i žalije!" Dejan Stanković: Mnoge ozbiljne ličnosti su nam čestitale za nastup Zvezde na "San…

Sportal blic 27.02.2021
Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković otvoreno je govorio o prvoj prvenstvenoj utakmici koju će njegov tim odigrati na stadionu „Rajko Mitić“ u prolećnom delu sezone. Rival će biti ekipe Proletera, u nedelju od 17 časova i 5… »
‘Zmajevi’ napadaju Zlatibor – Damjanović: ‘Čeka nas jako teška utakmica, verujem da možemo do dobrog rezultata’

‘Zmajevi’ napadaju Zlatibor – Damjanović: ‘Čeka nas jako teška utakmica, verujem da možemo do dobrog rezultata’

Hot sport 27.02.2021
Fudbaleri Voždovca u okviru 24. kola Superlige Srbije gostuju ekipi Zlatibora u subotu od 16:05 časova na Gradskom stadionu u Užicu. Domaći tim trenutno zauzima 18. poziciju na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok su ‘Zmajevi’ 11. sa 29 bodova na… »

Vesti dana »