Povezane vesti

Doktori upozoravaju: Korona se preleži, ali nakon mesec dana...

Doktori upozoravaju: Korona se preleži, ali nakon mesec dana...

Pravda 28.02.2021
"Najviše me iznenađuje što je jedan deo ljudi i dalje neuviđajan i misli "neće mene, dosta mi je svega, kakve mere, ne znaju oni ništa, korona ne postoji". To me i dalje iznenađuje i ljuti" - Posle 286 dana neprekidnog 24-časovnog zbrinjavanja… »
Zdravković: Nova kategorija bolesnih zbog posledica korone

Zdravković: Nova kategorija bolesnih zbog posledica korone

Dnevnik 28.02.2021
BEOGRAD: Direktorka KBC Bežanijska kosa Marija Zdravković kaže da se pacijenti koji su preležali koronavirus pre nekoliko meseci sada javljaju zbog posledica ove infekcije. Zdravković je za Kurir rekla da je reč o novoj kategoriji bolesnika i da se… »
"Pojavio se novi tip pacijenata": Dr Zdravković: Brinu nas oni koji su preležali koronu, ali imaju ozbiljne posledice

"Pojavio se novi tip pacijenata": Dr Zdravković: Brinu nas oni koji su preležali koronu, ali imaju ozbiljne posledice

Blic 28.02.2021
Sećamo se kada je naš zdravstveni sistem u novembru i decembru bio pred pucanjem zbog prebukiranosti kovid pacijentima, a sada nam se opet dešava uzlet krive. Ipak, ono što sada dodatno zabrinjava lekare jeste nova kategorija pacijenata - pacijenti sa… »
Doktorka Marija Zdravković upozorava: Imamo novu kategoriju bolesnika - preležali su kovid, a sada se leče od posledica

Doktorka Marija Zdravković upozorava: Imamo novu kategoriju bolesnika - preležali su kovid, a sada se leče od posledica

Kurir 28.02.2021
- Posle 286 dana neprekidnog 24-časovnog zbrinjavanja pacijenata sa koronom, skoro 30.000 pregleda u našoj prijemno-trijažnoj ambulanti i više od 4.000 hospitalno lečenih pacijenata sa srednje teškim i teškim formama korone, KBC Bežanijska kosa… »
Doktorka Zdravković upozorila: Imamo novi tip bolesnika, evo šta se dešava nekima koji preleže koronu

Doktorka Zdravković upozorila: Imamo novi tip bolesnika, evo šta se dešava nekima koji preleže koronu

Večernje novosti 28.02.2021
PORED uobičajenih tegoba i oboljenja kao do sada, pojavljuje se i jedna nova kategorija bolesnika – pacijenti koji su preležali kovid infekciju pre nekoliko meseci, ali se sada javljaju zbog posledica korone. Upućujemo ih na neophodnu dijagnostiku i… »

Vesti dana »