Povezane vesti

Filip (13) vunderkind iz Ljubovije: Sam napravio video-igricu samo uz pomoć tutorijala, a talantovan je i za crtanje foto

Kurir 28.02.2021
Filip Filipović (13) iz sela Uzovnica kod Ljubovije poput većine svojih vršnjaka slobodno vreme provodi igrajući video igre. Međutim, ovaj osnovac je otišao korak dalje, nije sedeo skrštenih ruku jer je želeo sam da napravi svoju igricu i u tome… »

Filip iz Ljubovije sa svojih 13 godina sam je napravio video igricu uz pomoć tutorijala

Glas Zapadne Srbije 28.02.2021
Ljubovija – Filip Filipović (13)iz sela Uzovnica kod Ljubovije poput većine svojih vršnjaka slobodno vreme provodi igrajući video igre. Međutim, ovaj osnovac je otišao korak dalje, nije sedeo skrštenih ruku jer je želeo sam da napravi svoju… »

Genije (13) iz malog srpskog sela: Naučio da programira putem tutorijala, a onda sam napravio ono što rade profesionalci

Mondo 28.02.2021
U školi ima sve petice, a naročito mu dobro ide matematika. U školi ima sve petice, a naročito mu dobro ide matematika. Filip Filipović (13) iz sela Uzovnica kod Ljubovije poput većine svojih vršnjaka slobodno vreme provodi igrajući video igre… »

Vesti dana »