Povezane vesti

Ruski helikopter u Siriji prinudno sleteo ili pao? Zapad tvrdi crno, Rusi kažu belo

Ruski helikopter u Siriji prinudno sleteo ili pao? Zapad tvrdi crno, Rusi kažu belo

Pravda 28.02.2021
Ministarstvo odbrane Ruske Federacije, na osnovu izveštaja zapadnih medija o padu ruskog helikoptera u provinciji Hasake, saopštilo je da je helikopter Mi-35 izvršio prinudno sletanje tokom patrole. U izjavi ministarstva, naglašeno je da je posada… »
Nejasna sudbina posade ruskog borbenog helikoptera posle prinudnog sletanja u Siriji

Nejasna sudbina posade ruskog borbenog helikoptera posle prinudnog sletanja u Siriji

Novi magazin 28.02.2021
Ruski vojni helikopter danas je prinudno sleteo u Siriji "iz tehničkih razloga", saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. Opoziciona Sirijska opservatorija za ljudska prava, čije je sedište u Londonu, navela je da se helikopter srušio, prenosi… »
Ruski vojni helikopter prinudno sleteo u Siriji, nejasna sudbina posade

Ruski vojni helikopter prinudno sleteo u Siriji, nejasna sudbina posade

N1 Info 28.02.2021
Ruski vojni helikopter je prinudno sleteo u Siriji "iz tehničkih razloga", saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. Opoziciona Sirijska opservatorija za ljudska prava, čije je sedište u Londonu, navela je da se helikopter srušio, prenosi AP. Dok je… »
Prinudno sleteo: Ruski helikopter Mi-35 u Siriji doživeo kvar, posada evakuisana

Prinudno sleteo: Ruski helikopter Mi-35 u Siriji doživeo kvar, posada evakuisana

Večernje novosti 28.02.2021
RUSKI helikopter Mi-35 prinudno je sleteo zbog tehničkih problema tokom leta iznad sirijske provincije Hasaka na severu, saopštile su državne agencije pozivajući se na rusko Ministasrstvo odbrane. Posada je brzo evakuisana na aerodrom i nema opasnosti… »
Ruski vojni helikopter prinudno sleteo u Siriji

Ruski vojni helikopter prinudno sleteo u Siriji

Vesti online 28.02.2021
Helikoter Vazdušno-kosmičkih snaga Rusije Mi-35 izvršio je iz tehničkih razloga prinudno sletanje u Siriju, vojnici su živi, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. “Dana 28. februara 2021. tokom planiranog patrolnog leta iznad teritorije… »

Vesti dana »