Povezane vesti

Krstajić o Srbiji: Nisam prihvatio da budem kardiolog, već selektor, to nije nož u leđa Muslinu

Krstajić o Srbiji: Nisam prihvatio da budem kardiolog, već selektor, to nije nož u leđa Muslinu

Vesti online 28.02.2021
Bivši selektor Srbije i sadašnji trener Bačke Topole, Mladen Krstajić, u razgovoru za Kurir istakao je da je imao dosta fudbalskog iskustva da bi preuzeo “orlove”. – Igrač, direktor, predsednik, selektor, sada trener. To znači, gleda me bog, a… »
Nije me Muslin doveo, što da ne budem selektor? Krstajić hoće balans - ''Jedan iz Zvezde, drugi iz Partizana!''

Nije me Muslin doveo, što da ne budem selektor? Krstajić hoće balans - ''Jedan iz Zvezde, drugi iz Partizana!''

Mondo 28.02.2021
Bivši selektor po prvi put detaljno pričao o selektorskoj funkciji. Bivši selektor po prvi put detaljno pričao o selektorskoj funkciji. Nakon funkcionerske kariejre u Radniku iz Bijeljine, Mladen Krstajić je radio kao pomoćnik selektora u fudbalskoj… »
Krstajić o ludom bosancu koji je uzeo reprezentaciju: Mene su doveli Kokeza i pokojni Bunjevčević, a ne Muslin

Krstajić o ludom bosancu koji je uzeo reprezentaciju: Mene su doveli Kokeza i pokojni Bunjevčević, a ne Muslin

Večernje novosti 28.02.2021
TRENER fudbalera TSC iz Bačke Topole i bivši selektor Srbije Mladen Krstajić pričao je za ,,Kurir“ o svom periodu na klupi ,,orlova“. Mnogi su osuđivali Krstajića zbog prihvatanja posla selektora, iako trenerskog iskustva nema, ali on je… »
Krstajić: U reprezentaciji jedan pomoćnik mora da bude iz Zvezde, drugi iz Partizana

Krstajić: U reprezentaciji jedan pomoćnik mora da bude iz Zvezde, drugi iz Partizana

Mozzart sport 28.02.2021
Bivši selektor tvrdi da je u nacionalnom timu nametnut izbor stručnog štaba. Nije se proslavio Mladen Krstajić u ulozi selektora Srbije. Iznenada je dobio priliku da vodi Orlove na Svetskom prvenstvu 2018. umesto Slavoljuba Muslina, a smenjen je tokom… »

Vesti dana »