Povezane vesti

Kusturica odbio kandidaturu za članstvo u SANU: Ne verujem u dobre namere Vladimira Kostića

Kusturica odbio kandidaturu za članstvo u SANU: Ne verujem u dobre namere Vladimira Kostića

Večernje novosti 28.02.2021
EMIR Kusturica odlučio je da odbije kandidaturu za članstvo u Srpskoj akademiji nauka i umetnosti. Pismo našeg proslavljenog reditelja SANU prenosimo u celosti: “Prvo: Teška srca sam donio odluku da se zahvalim Odjeljenju za književnost Srpske… »
Kusturica odbio kandidaturu za članstvo u SANU: Ne verujem u dobre namere Vladimira Kostića

Kusturica odbio kandidaturu za članstvo u SANU: Ne verujem u dobre namere Vladimira Kostića

Pravda 28.02.2021
Emir Kusturica odlučio je da odbije kandidaturu za članstvo u Srpskoj akademiji nauka i umetnosti. Pismo našeg proslavljenog reditelja SANU prenosimo u celosti. Piše: Emir Kusturica Prvo: Teška srca sam doneo odluku da se zahvalim Odeljenju za… »
Kusturica o članstvu u SANU: Ne verujem u dobre namere Kostića, brišite me sa spiska

Kusturica o članstvu u SANU: Ne verujem u dobre namere Kostića, brišite me sa spiska

Sputnik 28.02.2021
Reditelj Emir Kusturica oglasio se povodom toga što ga je Odeljenje jezika i književnosti Srpske akademije nauka i umetnosti kandidovao za članstvo u toj instituciji, poručivši da ne veruje u dobre namere Vladimira Kostića i da ih moli da njegovo… »

Vesti dana »