Povezane vesti

Kusturica odbio kandidaturu za SANU

Kusturica odbio kandidaturu za SANU

Danas 28.02.2021
Reditelj Emir Kusturica odbio je kandidaturu za članstvo u Srpskoj akademiji nauka i umetnosti (SANU), optuživši pritom predsednika SANU Vladimira Kostića za mešanje u proces izbora novih članova. Kusturica je u otvorenom pismu objavljenom na… »
Kusturica odbio kandidaturu za SANU, optužio Kostića za mešanje u proces

Kusturica odbio kandidaturu za SANU, optužio Kostića za mešanje u proces

N1 Info 28.02.2021
Reditelj Emir Kusturica odbio je kandidaturu za članstvo u Srpskoj akademiji nauka i umetnosti, optuživši pritom predsednika SANU Vladimira Kostića za mešanje u proces izbora novih članova. Kusturica je u otvorenom pismu, objavljenom na portalu… »
Kusturica odbio kandidaturu u SANU! "Brišite moje ime i prezime sa spiska"

Kusturica odbio kandidaturu u SANU! "Brišite moje ime i prezime sa spiska"

Mondo 28.02.2021
Reditelj je objasnio šta stoji iza ovog odbijanja. Reditelj je objasnio šta stoji iza ovog odbijanja. Poslavljeni filmski reditelj Emir Kusturica odbio je danas da bude kandidat za člana Srpske akademije nauka (SANU). "Teška srca sam doneo odluku da… »
Emir Kusturica: Neću u SANU, brišite me sa spiska

Emir Kusturica: Neću u SANU, brišite me sa spiska

Nova 28.02.2021
Reditelj Emir Kusturica odbio je kandidaturu za članstvo u Srpskoj akademiji nauka i umetnosti i zatražio brisanje sa spiska potencijalnih kandidata za članstvo, optuživši u otvorenom pismu predsednika SANU Vladimira Kostića za mešanje u proces… »
Kusturica odbio kandidaturu za člana Srpske akademije nauka i umetnosti

Kusturica odbio kandidaturu za člana Srpske akademije nauka i umetnosti

Telegraf 28.02.2021
Osim Kusturice, za članstvo u SANU predložen i predsednik Matice srpske Dragan Stanić. Filmski reditelj Emir Kusturica odbio je danas da bude kandidat za člana Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU). - Teška srca sam doneo odluku da se zahvalim… »

Vesti dana »