Povezane vesti

Patrijarh: Milan Bandić je bio prijatelj Srba i svih građana Zagreba

Patrijarh: Milan Bandić je bio prijatelj Srba i svih građana Zagreba

N1 Info 28.02.2021
Patrijarh Porfirije izrazio je u Zagrebu žaljenje zbog smrti zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića, naglasivši da je on bio prijatelj pravoslavnih Srba i svih u Zagrebu. „Bez ulaženja u politiku, jer to nam nije svojstveno, a i ne razumemo se… »
Porfirije: Bandić bio prijatelj Srba i svih ljudi Zagreba

Porfirije: Bandić bio prijatelj Srba i svih ljudi Zagreba

Vesti online 28.02.2021
Srpski patrijarh Porfirije izrazio je danas žaljenje zbog smrti gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, istakavši da je on bio prijatelj pravoslavnih Srba i svih ljudi Zagreba, ali i njegov lični prijatelj. Porfirije posetio manastir Jasenovac. –… »
Patrijarh Porfirije: Bandić je bio prijatelj Srba, svih ljudi Zagreba, ali i moj lični prijatelj

Patrijarh Porfirije: Bandić je bio prijatelj Srba, svih ljudi Zagreba, ali i moj lični prijatelj

Kurir 28.02.2021
Srpski patrijarh Porfirije izrazio je danas žaljenje zbog smrti gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, istakavši da je on bio prijatelj pravoslavnih Srba i svih ljudi Zagreba, ali i njegov lični prijatelj. "Bez ulaženja u politiku, jer to nam nije… »
Srpski patrijarh se oprostio od Milana Bandića: "Bio je prijatelj pravoslavnih Srba, svih ljudi Zagreba i moj drug"

Srpski patrijarh se oprostio od Milana Bandića: "Bio je prijatelj pravoslavnih Srba, svih ljudi Zagreba i moj drug"

Mondo 28.02.2021
"Molim se Bogu za pokoj njegove duše", poručio je Porfirije reagujući na vest da je gradonačelnik Zagreba Milan Bandić preminuo od srčanog udara. "Molim se Bogu za pokoj njegove duše", poručio je Porfirije reagujući na vest da je gradonačelnik… »
Bio je prijatelj Srba i svih ljudi Zagreba: Patrijarh Porfirije sa žaljenjem primio vest o smrti Milana Bandića

Bio je prijatelj Srba i svih ljudi Zagreba: Patrijarh Porfirije sa žaljenjem primio vest o smrti Milana Bandića

Večernje novosti 28.02.2021
SRPSKI patrijarh Porfirije izrazio je danas žaljenje zbog smrti gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, istakavši da je on bio prijatelj pravoslavnih Srba i svih ljudi Zagreba, ali i njegov lični prijatelj. - ”Bez ulaženja u politiku, jer to nam… »

Vesti dana »