Повезане вести
Нови Притисак на Лукашенка: Опозиција се спрема за офанзиву
Правда 28.02.2021
Бивша белоруска председничка кандидаткиња Светлана Тихановска изјавила је данас да се нада да ће бити извршен већи притисак на белоруског председника Александра Лукашенка да оде са власти. "Притисак ће се појачавати из дана у… »
Тихановска: Притисак на Лукашенка ће се појачавати
Нова 28.02.2021
Бивша белоруска председничка кандидаткиња Светлана Тихановска изјавила је данас да се нада да ће бити извршен већи притисак на белоруског председника Александра Лукашенка да оде са власти. “Притисак ће се појачавати из дана у… »
Тихановска: Притисак на Лукашенка ће се појачавати
РТВ 28.02.2021
МИНСК - Бивша белоруска председничка кандидаткиња Светлана Тихановска изјавила је данас да се нада да ће бити извршен већи притисак на белоруског председника Александра Лукашенка да оде са власти. "Притисак ће се појачавати из… »
Вести дана »
"То треба да буде геополитичка одлука" Ђурић: Погурати питање проширења ЕУ у 2026. години на сличан начин као што је то било за друге земље
Блиц пре 8 минутајош 17 повезаних
Временска прогноза за Србију у децембру 2025: стабилно време са маглом и топлим данима
Наслови.аи пре 3 минутајош 17 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 23 минутајош 29 повезаних
МУП расписао конкурс за 900 полазника за основну полицијску обуку
Глас Зајечара пре 1 сатјош 12 повезаних




