Povezane vesti

Lalatović u šoku: Idem iz Vojvodine ako me već ne žele

Lalatović u šoku: Idem iz Vojvodine ako me već ne žele

Nova 01.03.2021
Nenad Lalatović revoltiran je novim dešavanjima u Vojvodini, gde ga je kritikovao predsednik Dragoljub Samardžić. Najavio je Samardžić “disciplinske mere” jer je Lalatović kritikovao suđenje, pa je jasno da mladi stručnjak nema baš puno… »
Kidam zdravlje za vojvodinu, neka se ne brukaju: Lalatović odgovorio upravi - "Idem kad me ne žele!"

Kidam zdravlje za vojvodinu, neka se ne brukaju: Lalatović odgovorio upravi - "Idem kad me ne žele!"

Mondo 01.03.2021
Trener Vojvodine pred meč sa Partizanom više komentarisao dešavanja u klubu. Trener Vojvodine pred meč sa Partizanom više komentarisao dešavanja u klubu. Dugo je bila očekivana konferencija za medije Nenada Lalatovića, a i pre nego što je… »
Lalatović: Kidam zdravlje za ovaj klub, nek se ne brukaju, idem kad me ne žele

Lalatović: Kidam zdravlje za ovaj klub, nek se ne brukaju, idem kad me ne žele

Mozzart sport 01.03.2021
“Mogu i sad za pet minuta ako hoće... Neka oni rade prelazni rok“, rekao je Nenad Lalatović na konferenciji za novinare uoči derbija sa Partizanom. Predsednik Dragoljub Samardžić je govorio o “roditeljskim“ savetima za Nenada Lalatovića, ali… »
Prvi čovek Vojvodine o kazni za Lalatovića: ‘Nije nam ideja da prečicom dođemo do raskida ugovora’

Prvi čovek Vojvodine o kazni za Lalatovića: ‘Nije nam ideja da prečicom dođemo do raskida ugovora’

Hot sport 01.03.2021
Predsednik FK Vojvodina, Dragoljub Samardžić, poručio je da ne vidi da je bilo šta problematično u tome što je klub najavio disciplinski postupak protiv trenera Nenada Lalatovića. Podsetimo, Lalatović je nedavno komentarisao suđenje i rekao je da… »
Nije nam ideja raskid saradnje

Nije nam ideja raskid saradnje

Danas 01.03.2021
Predsednik FK Vojvodina, Dragoljub Samardžić, o disciplinskom postupku protiv trenera prvog tima Nenada Lalatovića Srpska fudbalska čaršija tokom vikenda iza nas najviše je raščlanjivala i tumačila pokretanje disciplinskog postupka protiv trenera… »
Varniči u Voši: Napadaju Lalatovića, a on pitao kad će plate

Varniči u Voši: Napadaju Lalatovića, a on pitao kad će plate

Nova 01.03.2021
Nenad Lalatović često ume da iskoči iz šablona, a čelnici Vojvodine zamerili su mu kritikovanje sudija i pokrenuli disciplinski postupak, ali predsednik kluba Dragoljub Samardžić sada spušta loptu. Uprava novosadskog kluba ogradila se od svih… »
Predsednik Voše progovorio - hoće li biti raskida sa Lalatovićem?

Predsednik Voše progovorio - hoće li biti raskida sa Lalatovićem?

Sportske.net 01.03.2021
Predsednik FK Vojvodina Dragoljub Samardžić ne vidi ništa čudno u tome što je klub pokrenuo postupak protiv trenera Nenada Lalatovića zbog izjava koji je temperamentni stručnjak davao u medijima. Lalatović je poznat kao neko ko daje zapaljive… »
"Lalatović obeća da neće više, a onda ovo": Voša kažnjava trenera, iz kluba odgovorili na pitanje o raskidu ugovora!

"Lalatović obeća da neće više, a onda ovo": Voša kažnjava trenera, iz kluba odgovorili na pitanje o raskidu ugovora!

Mondo 01.03.2021
Predsednik kluba je komentarisao aktuelnosti u Novom Sadu. Predsednik kluba je komentarisao aktuelnosti u Novom Sadu. Fudbaleri Vojvodine pripremaju se za derbi meč 25. kola Superlige protiv Partizana, ali u Novom Sadu je ovih dana bilo burno i zbog… »
Varnice u ljubavi Voše i Lale? Raskid ugovora nije ideja, ali pravila moraju da se poštuju

Varnice u ljubavi Voše i Lale? Raskid ugovora nije ideja, ali pravila moraju da se poštuju

Mozzart sport 01.03.2021
“Prejake su reči disciplinovanje i ućutkivanje“, kaže Dragoljub Samardžić. Kada klub Upravu nije imao – bio je tu Nenad Lalatović da sve radi sam. Da vodi treninge i utakmice, priča sa zaposlenima, traži plate za sve. Kad je Vojvodina dobila… »
Pukla ljubav između Voše i Lale! Prvi čovek Vojvodine o Lalatovićevim iskakanju iz sistema

Pukla ljubav između Voše i Lale! Prvi čovek Vojvodine o Lalatovićevim iskakanju iz sistema

Večernje novosti 01.03.2021
NENAD Lalatović je bio sve u Vojvodini, čovek koji je posle dugo vremena i doneo trofej u Novi Sad. A onda dicipslinski postupak kluba protiv omiljenog trenera. Da li je to pukla ljubav između Voše i Lale? O tome je pričao predsednik kluba Dragoljub… »

Vesti dana »