Povezane vesti

Vranjanac greškom primio dve različite vakcine, Đerlek najavio kazne za odgovorne

Vranjanac greškom primio dve različite vakcine, Đerlek najavio kazne za odgovorne

Južne vesti 01.03.2021
Vranjanac Slađan Antić primio je Fajzerovu vakcinu, a pre 10 dana na revakcinaciji mu je, umesto iste, data - kineska vakcina. I sve do juče, iako je o tome pisao još 20. februara i direktorki Zdravstvenog centra u Vranju, nije ga, kaže, niko… »
Vranjanac kaže da je greškom primio i "Fajzerovu" i kinesku vakcinu

Vranjanac kaže da je greškom primio i "Fajzerovu" i kinesku vakcinu

RTS 01.03.2021
Slađan Antić iz Vranja tvrdi da je primio dve različite vakcine. Kako je izjavio za RTS, prvo je primio "Fajzerovu", a zatim je revakcinisan kineskom "Sinofarm" vakcinom. Slađan Antić kaže za RTS da je prvu dozu "Fajzerove" vakcine primio u Domu… »
Vranjanac primio fajzer, a onda greškom kinesku vakcinu: Nastala je opšta zbunjenost i počeli su da se hvataju za glavu

Vranjanac primio fajzer, a onda greškom kinesku vakcinu: Nastala je opšta zbunjenost i počeli su da se hvataju za glavu

Mondo 01.03.2021
Ovim povodom je i osnovana komisija koja bi trebalo da ispita sve okolnosti ovog događaja. Ovim povodom je i osnovana komisija koja bi trebalo da ispita sve okolnosti ovog događaja. Poznati vranjski muzičar Slađan Antić, zvani Gera, primio je dve… »
Slađan greškom primio dve različite vakcine: "Kako kineska, prvo sam primio Fajzerovu!?"

Slađan greškom primio dve različite vakcine: "Kako kineska, prvo sam primio Fajzerovu!?"

Noizz 01.03.2021
Vranjanski muzičar Slađan Antić, koji je greškom primio dve različite vakcine protiv koronavirusa, kaže da se i sada oseća “čudno, nisam dobar, imao sam bolove u grudima, nesvesticu, šećer mi je skočio na 23, na 25, ne osećam se kao… »
Fajzer, pa kineska! Vranjanac primio dve doze različitih vakcina, besno najvaljuje tužbe, direktorka zc: Otišao je u…

Fajzer, pa kineska! Vranjanac primio dve doze različitih vakcina, besno najvaljuje tužbe, direktorka zc: Otišao je u…

Blic 01.03.2021
Vranjanac Slađan Antić primio je dve doze različitih proizvođača vakcina. Kako je izjavio za portal InfoVranjske, prvo je primio Fajzerovu, a zatim je revakcinisan kineskom Sinfoarm vakcinom. On je tokom leta zbog komplikacija sa korona virusom bio u… »
Ovo su posledice gluposti! Vranjanac primio dve različite vakcine, evo koje! A preležao je virus, nije trebalo nijednu!

Ovo su posledice gluposti! Vranjanac primio dve različite vakcine, evo koje! A preležao je virus, nije trebalo nijednu!

Pravda 01.03.2021
Vranjanski muzičar Slađan Antić, koji je greškom primio dve različite vakcine protiv koronavirusa, kaže da se i sada oseća "čudno, nisam dobar, imao sam bolove u grudima, nesvesticu, šećer mi je skočio na 23, na 25, ne osećam se kao ranije"… »
Vranjanac koji je primio dve različite vakcine za N1: Nije mi bilo dobro

Vranjanac koji je primio dve različite vakcine za N1: Nije mi bilo dobro

Vranje news 01.03.2021
Muzičar iz Vranja Slađan Antić Gera, koji je greškom primio dve različite vakcine protiv koronavirusa, ispričao je za N1 da se i sada oseća "čudno". - Nisam dobar, imao sam bolove u grudima, nesvesticu, šećer mi je skočio na 23, na 25, ne… »
Vranjanac koji je greškom primio dve različite vakcine: Osećam se čudno

Vranjanac koji je greškom primio dve različite vakcine: Osećam se čudno

N1 Info 01.03.2021
Vranjanski muzičar Slađan Antić, koji je greškom primio dve različite vakcine protiv koronavirusa, kaže da se i sada oseća "čudno, nisam dobar, imao sam bolove u grudima, nesvesticu, šećer mi je skočio na 23, na 25, ne osećam se kao ranije"… »
Vranjanac vakcinisan Fajzerovom vakcinom, a revakcinisan kineskom

Vranjanac vakcinisan Fajzerovom vakcinom, a revakcinisan kineskom

Glas Zaječara 01.03.2021
Vranjanac Slađan Antić primio je dve doze različitih proizvođača vakcina, objavio je portal InfoVranjske. Antić je za taj portal u nedelju rekao da je primio prvu dozu vakcine Fajzer, a da je greškom vakcinisan drugom dozom kineskog proizvođača… »
Vranjanac greškom primio dve različite vakcine protiv korone

Vranjanac greškom primio dve različite vakcine protiv korone

Sputnik 01.03.2021
Vranjanac Slađan Antić primio je dve doze različitih proizvođača vakcina, objavio je portal InfoVranjske. Antić je za taj portal rekao da je primio prvu dozu vakcine Fajzer, a da je greškom vakcinisan drugom dozom kineskog proizvođača. On je… »
Vranjanac vakcinisan Fajzerovom, a revakcinisan kineskom. Direktorka zc: Otišao u pogrešnu kabinu

Vranjanac vakcinisan Fajzerovom, a revakcinisan kineskom. Direktorka zc: Otišao u pogrešnu kabinu

Telegraf 01.03.2021
Kaže da se oseća loše i da će pravdu potražiti na sudu. Vranjanac Slađan Antić primio je dve doze različitih proizvođača vakcina. Kako je izjavio za portal InfoVranjske, prvo je primio Fajzerovu, a zatim je revakcinisan kineskom Sinfoarm… »
Vranjanac vakcinisan Fajzerovom vakcinom, a revakcinisan kineskom

Vranjanac vakcinisan Fajzerovom vakcinom, a revakcinisan kineskom

Danas 01.03.2021
Antić je dobio terapiju, ali i dalje se ne oseća dobro Vranjanac Slađan Antić primio je dve doze različitih proizvođača vakcina, objavio je portal InfoVranjske. Antić je za taj portal u nedelju rekao da je primio prvu dozu vakcine Fajzer, a da je… »

Vesti dana »