Povezane vesti

Preminuo Zlatko Kranjčar, nekadašnji vrhunski centarfor Dinama

Preminuo Zlatko Kranjčar, nekadašnji vrhunski centarfor Dinama

Politika 01.03.2021
ZAGREB - U Zagrebu je danas preminuo Zlatko Cico Kranjčar, fudbaler i selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske. U KB Merkur su za portal Index rekli da je Kranjčar bio kod njih u bolnici od 19. februara. Prema prvim informacijama, Kranjčar je prvo… »
Umro Zlatko Cico Kranjčar, bivši selektor Hrvatske

Umro Zlatko Cico Kranjčar, bivši selektor Hrvatske

Beta 01.03.2021
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske i legendarni igrač Dinama Zlatko Kranjčar preminuo je danas u Zagrebu u 65. godini nakon teške bolesti, potvrdio je zagrebački klub. Kranjčar je prošao Dinamovu fudbalsku školu, a za prvi tim… »
Hrvati ga zavoleli zbog poteza protiv zvezde: U Zagrebu je bio legenda, a zamalo da zbog Ćire završi u Beogradu!

Hrvati ga zavoleli zbog poteza protiv zvezde: U Zagrebu je bio legenda, a zamalo da zbog Ćire završi u Beogradu!

Mondo 01.03.2021
Ceo fudbalski region oplakuje velikana hrvatskog i jugoslovenskog fudbala. Ceo fudbalski region oplakuje velikana hrvatskog i jugoslovenskog fudbala. Sve je zatekla vest da je preminuo Zlatko Cico Kranjčar, jedan od najvećih fudbalera u istoriji Dinama… »
Prosinečki o kranjčaru: Svi smo kao mali želeli da budemo Cico

Prosinečki o kranjčaru: Svi smo kao mali želeli da budemo Cico

Večernje novosti 01.03.2021
LEGENDA Crvene zvezde i reprezentacije Hrvatske Robert Prosinečki oprostio se od Zlatka Kranjčara, koji je preminuo u 65. godini, posle kratke i teške bolesti. NJih dvojica predvodili su Dinamo, tadašnju Kroaciju, do grupne faze Lige šampiona u… »
Prosinečki: Svi smo kao klinci želeli da budemo Cico

Prosinečki: Svi smo kao klinci želeli da budemo Cico

Vesti online 01.03.2021
Legendarni igrač i selektor hrvatske reprezentacije Zlatko Cico Kranjčar preminuo je u 65. godini nakon kratke i teške bolesti. Kranjčar je profesionalnu igračku karijeru započeo u zagrebačkom Dinamu 1973. te u deset godina nastupanja na 261… »
Ćiro u šoku zbog Cica: "Tužan sam, trebalo je ja da odem"

Ćiro u šoku zbog Cica: "Tužan sam, trebalo je ja da odem"

Sportske.net 01.03.2021
Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Ćiro Blažević izrazio je duboko žaljenje zbog smrti legendarnog Zlatka Cica Kranjčara, koji je preminuo danas u 65. godinu posle kratke i teške bolesti. Blažević je u izjavi za Indeks.hr rekao… »
"Meni je vreme da odem, a ne njemu! Strašno... Ne mogu da se oporavim od šoka, nisam znao da je tako loše" Ćiro Blažević…

"Meni je vreme da odem, a ne njemu! Strašno... Ne mogu da se oporavim od šoka, nisam znao da je tako loše" Ćiro Blažević…

Sportal blic 01.03.2021
je u ponedeljak . Kranjčar je tokom igračke karijere (1973-1991) nastupao za Dinamo Zagreb, Rapid Beč i Sankt Pelten i na 582 utakmice postigao 257 golova. Po okončanju igračke karijere počeo je trenersku tokom koje je vodio više od 20 klubova i… »
In memoriam: Zlatko Cico Kranjčar

In memoriam: Zlatko Cico Kranjčar

Mozzart sport 01.03.2021
Jutros u Zagrebu preminuo legendarni centarfor Dinama i bivši selektor Hrvatske. Tužne vesti stižu iz Hrvatske ovog jutra. Posle kraće i teške bolesti umro je Zlatko Cico Kranjčar, jedan od najboljih napadača u istoriji jugoslovenskog fudbala i… »
Preminuo Zlatko Kranjčar

Preminuo Zlatko Kranjčar

Sportski žurnal 01.03.2021
Za reprezentaciju Jugoslavije Zlatko je nastupio 11 puta i dao tri gola. Preminuo je Zlatko Cico Kranjčar. Proslavljeni fudbaler još iz doba SFRJ preminuo je 1. marta 2021. u bolnici Merkur posle kratke i teške bolesti. - Umro je noćas u 2.25 minuta… »
Meni je vreme da odem, a Ne njemu: Ćiro potresen smrću Kranjčara - "Ne mogu da ustanem iz kreveta od šoka!"

Meni je vreme da odem, a Ne njemu: Ćiro potresen smrću Kranjčara - "Ne mogu da ustanem iz kreveta od šoka!"

Mondo 01.03.2021
Hrvatska je u neverici... Hrvatska je u neverici... Hrvatska je zavijena u crno - iznenada je preminuo Zlatko Cico Kranjčar! Legendarni hrvatski fudbaler i bivši reprezentativac Jugoslavije preminuo je u Zagrebu u 65. godini posle kratke i teške… »
Tužna vest u Hrvatskoj, preminuo Zlatko Cico Kranjčar

Tužna vest u Hrvatskoj, preminuo Zlatko Cico Kranjčar

Sportske.net 01.03.2021
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske i bivši reprezentativac Jugoslavije - Zlatko Kranjčar preminuo je danas u 64. godini. Ovu vest preneli su svi mediji u Hrvatskoj, uz napomenu da je preminuo nakon kratke i teške bolesti. Zbog problema… »
Preminuo legendarni Cico Kranjčar

Preminuo legendarni Cico Kranjčar

N1 Info 01.03.2021
Legendarni Zlatko Cico Kranjčar preminuo je u ponedeljak u Zagrebu u 65. godini. Kranjčar je preminuo posle kratke i teške bolesti. Kako prenose hrvatski mediji, Cico je sredinom februara primljen u zadarsku bolnicu zbog problema sa jetrom, a stanje mu… »
Preminuo bivši fudbaler i fudbalski selektor Hrvatske Zlatko Cico Kranjčar

Preminuo bivši fudbaler i fudbalski selektor Hrvatske Zlatko Cico Kranjčar

Danas 01.03.2021
Bivši fudbaler i fudbalski selektor Hrvatske Zlatko Cico Kranjčar preminuo je danas u Kliničko-bolničkom centru Merkur posle kratke i teške bolesti, objavio je Index.hr. Profesionalnu igračku karijeru započeo je 1973. godine u zagrebačkom Dinamu u… »
Ćiro Blažević u šoku: Meni je vreme da odem, a ne Kranjčaru

Ćiro Blažević u šoku: Meni je vreme da odem, a ne Kranjčaru

Nova 01.03.2021
Fudbalski region potresla je vest o smrti Zlatka Kranjčara, a legendarni Miroslav Ćiro Blažević jedva je došao do reči od šoka. Legendarni hrvatski fudbaler i trener preminuo je u 65. godini, posle kraće i teške bolesti, u bolnici u Zagrebu… »
Ćiro Blažević ne može da ustane iz kreveta: Otišao je moj Cico, a trebao sam ja! Meni je vreme, a ne njemu

Ćiro Blažević ne može da ustane iz kreveta: Otišao je moj Cico, a trebao sam ja! Meni je vreme, a ne njemu

Večernje novosti 01.03.2021
ZLATKO KRANJČAR preminuo je danas u Zagrebu u 66. godini posle kratke i teške bolesti. Smrt jugoslovenske, Dinamove i hrvatske legende se brzinom munje proširila u fudbalskim krugovima, a jedan od prvih koji je saznao bio je Ćiro Blažević. "Ne mogu… »
Hrvatska zavijena u crno: Preminuo Cico Kranjčar, omiljeni sin Dinama

Hrvatska zavijena u crno: Preminuo Cico Kranjčar, omiljeni sin Dinama

Večernje novosti 01.03.2021
Preminuo je legendarni hrvatski fudbaler i trener Zlatko Cico Kranjčar u 65. godini života. Cico je bio u Dinamu je od svoje 10. godine života i u njemu je ostao kao igrač sve do 1983. godine. Trener Mirko Bazić doveo ga je u prvu ekipu, a u prvoj je… »

Vesti dana »