Povezane vesti
Proširen regionalni projekat upravljanja staklenom ambalažom
Novi magazin 01.03.2021
Kontejneri za reciklažu staklene ambalaže, pored Sombora i Niša, biće postavjleni i u Kragujevcu i Varvarinu, najavila je danas Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED). Kako je saopšteno, Projekat "Upravljanje staklenom ambalažom na… »
Osam novih opština u Srbiji, Severnoj Makedoniji i Bosni i Hercegovini dobija kontejnere za reciklažu stakla
RTV 01.03.2021
BEOGRAD - Nakon što je u decembru 1.000 kontejnera za reciklažu staklene ambalaže počelo da pristiže u region, projekat „Upravljanje staklenom ambalažom na zapadnom Balkanu“ proširen je na još osam opština u Srbiji, Severnoj Makedoniji i… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana