Povezane vesti

Mina otkrila: „Ša više NEMA ženu, čula sam se sa NJOM!”

Mina otkrila: „Ša više NEMA ženu, čula sam se sa NJOM!”

Svet & Skandal 01.03.2021
Mina Vrbaški vratila se u „Zadrugu” nakon bakine sahrane, rešena da svima zabiberi čorbu. Naime, Vrbaški je otkrila da se čula sa Ivanom Aleksić, zakonitom suprugom Nenada Alekića Ša, koja je prema Mininim rečima stavila tačku na brak sa… »
Ša više nema ženu, lično mi je rekla: Mina Vrbaški potvrdila ono o čemu bruji javnost - "Lagaću ga da je sve u redu"

Ša više nema ženu, lično mi je rekla: Mina Vrbaški potvrdila ono o čemu bruji javnost - "Lagaću ga da je sve u redu"

Mondo 01.03.2021
Učesnica Zadruge razgovarala sa reperovom suprugom dok je bila "na slobodi" Učesnica Zadruge razgovarala sa reperovom suprugom dok je bila "na slobodi" Učesnica Zadruge Mina Vrbaški, nedavno je, zbog smrti bake, napustila rijaliti. Nakon nekoliko dana… »
Ša više nema ženu, čula sam se s njom! Sanja je najveći folirant u kući: Mina povratkom u rijaliti svima postala noćna…

Ša više nema ženu, čula sam se s njom! Sanja je najveći folirant u kući: Mina povratkom u rijaliti svima postala noćna…

Kurir 01.03.2021
Mina Vrbaški, prvi put posle povratka otkrila je sve što zna. Rijaliti učesnica odsustvovala je iz rijalitija zbog sahrane bake, a napolju saznala mnogo toga o učesnicima. "Filip me je najviše pominjao, vidim da se pokajao, ali ja nemam ništa od… »

Vesti dana »