Povezane vesti

"Žiga je bio tu, Danko mi je rekao: 'idi sedi tamo', ali Deki Stanković me je spasao u Đenovi!" Vladimir Stojković…

"Žiga je bio tu, Danko mi je rekao: 'idi sedi tamo', ali Deki Stanković me je spasao u Đenovi!" Vladimir Stojković…

Sportal blic 01.03.2021
Kapiten Vladimir Stojković je u emisiji na TV "Arena sport" govorio o činjenici da je bio jedan od miljenika navijača Zvezde, pre nego što je 2010. godine po prvi put stigao u Humsku. U razgovoru za Arenu, na pitanje sagovornika da li mrzi Zvezdu, je… »
Stanković mi je spasio život u Đenovi: Stojković otkrio detalje napada u Italiji - "Ceo dan se dešavale čudne stvari!"

Stanković mi je spasio život u Đenovi: Stojković otkrio detalje napada u Italiji - "Ceo dan se dešavale čudne stvari!"

Mondo 01.03.2021
O tom nemilom događaju se i dan-danas priča. O tom nemilom događaju se i dan-danas priča. Golman Partizana Vladimir Stojković bio je gost emisije "Teme do Arene" na TV Arenasport, u kojoj je otkrio neke vrlo zanimljive stvari iz svoje karijere… »
Stojke o Đenovi i delijama: Ne mrzim nikoga, to nije hrišćanski, Deki me spasao u autobusu

Stojke o Đenovi i delijama: Ne mrzim nikoga, to nije hrišćanski, Deki me spasao u autobusu

Večernje novosti 28.02.2021
GOLMAN Partizana Vladimir Stojković prisetio se jednog od najdramatičnijih događaja u istoriji srpskog sporta. Reč je o utakmici reprezentacije Srbije na gostovanju u Italiji, u Đenovi, 2010. godine. Tada je meč i prekinut, ali je i pre toga bilo… »

Vesti dana »